Logoga tooted

Praktiline ja kvaliteetne kink näitab saajale, et temast hoolitakse

Praktiline, kvaliteetne ja personaalne kingitus on kingisaaja jaoks tähendusrikas, sest näitab, et tema heaolust ja turvalisusest hoolitakse. Parim kink valitakse alati välja saajat silmas pidades ning seoses algava sügisega pakume välja mõned ideed, kuidas klientidele ja koostööpartneritele oma hoolivust näidata.

Vahva sõnumiga pilkupüüdvad vihmavarjud

Vihmavari pakub kaitset, kui vihmapilved on meie kohale kogunenud, aga meil on kindlasti tarvis just siis uksest välja astuda. Hea vihmavari on vastupidav, kaalult kerge ning disainilt silmapaistev. Ettevõtte logo vihmavarjul on oluline detail, sest meenutab kinkijat saajale veel kaua. Ja kui veel lisada vihmavarju kujundusele midagi humoorikat, võib olla kindel, et kingisaaja kannab seda rõõmuga endaga kaasas ning sõnum jõuab kaugemalegi. 

Helkur – soodsaim elupäästja

Helkuri leiutas 1934. aastal Briti teetööline Percy Shaw, kes sai inspiratsiooni kassi silmade peegeldusest. Aastakümnete jooksul on helkur päästnud tõenäoliselt sadu tuhandeid elusid ning tänaseks on need kasutusel kõikjal, muutes inimesed, loomad ja objektid kehvades oludes nähtavamaks. Eestis on helkur alates 2011. aastast jalakäijatele pimedas ja halva nähtavuse tingimustes suisa kohustuslik. Seega – mis võiks olla saabuvatele pimedatele õhtutele mõeldes parem kingitus kui elupäästev helkur, mida saab tellida just sellise disaini ning sõnumiga nagu tarvis on!

Ilmastikukindlad softshell joped, vestid, dressipluusid

Ilmastikukindel rõivas kulub ilmade jahenedes igaühele ära. Näita oma pühendumust, valides õige värvi, moodsa tegumoega ja paraja suurusega jakk või vest, et saaja saaks tunda end seda kandes stiilse ja kenana.  Kvaliteetne softshell-rõivas on vastupidav, soe ning annab sooja ka kõige kõledamate sügistuultega. Seega leiab kindlasti palju kasutust ja toob sinu ettevõttele palju reklaami.

Kohver või dokumendikott reisimiseks

Ärimaailma inimesed reisivad sageli ning seetõttu on ka praktilised reisitarvikud suurepärane kingitus. Kohvrile ja dokumendikotile annab peale disainida suurepärased mustreid, logosid ja pilte, mis teevad selle silmapaistvaks ning kohvri näiteks lennujaama transpordilindil kergesti märgatavaks. Üle tasub vaadata ka muud reisitarbed nagu pagasisildid, turvalukud ja kohvri kaitsekotid. Iga selline pisiasi muudab nii ootamised lennujaamas kui ka reisimise üldiselt nauditavamaks ning turvalisemaks.

Tehnoloogilised seadmed ja vidinad on nutikaid kingitused, sest muudavad elu tööl ja kodus lihtsamaks ning aitavad uuendustega sammu pidada. Esimesed sammud sügisel tervislike eluviiside poole võiksid olla õhtusel jalutuskäigud või hommikujooksud, mille ajal on hea kuulata muusikat, raadiosaateid või populaarseid taskuhäälinguid. Selleks on tarvis nii häid juhtmeta kõrvaklappe kui ka vastupidavat akupanka.

Reklaamlausete ja logodega tooted tänavapildis aitavad kindlasti kaasa bränditeadlikkuse suurenemisele. Ohukohas on siin vaid see, kui tooted ei ole kõige kvaliteetsemad, sest kui esimese tuulega läheb kingitud vihmavari katki, töötab sinu ettevõtte logoga katkine vihmavari linna prügikastis lõpuks hoopis anti-reklaamina. Pea meeles, et kingitus peegeldab otseselt seda, kui palju väärtustate selle saajat!

Kruze Disain soovib kinkimise rõõmu ja brändimise tarkust! 

Toredaid mõtteid kingituste kohta leiad SIIT! Kui aga tunned, et Sul puuduvad ideed laheda ärikingituse tegemiseks, siis ära kuluta rohkem oma kallist aega! Pöördu Kruze Disaini poole ja koos leiame kõige vägevama lahenduse.

Kruze Disaini tootevalikust leiad kindlasti sobiva ja personaalse kingituse igale kliendile, töötajale ja koostööpartnerile. Võta meiega ühendust kruze@kruze.ee või broneeri virtuaalkohtumine Kruze müügiesindajaga SIIN ja leiame üheskoos parima lahenduse!

#kruzedisain #kruze #disain #logo #kuumpresstrükk #eluviis #bränding #hooldus #tootehooldus #logoga #reklaamkink #ärimeene #ärikingitus #kingitus #planeerimine #reklaammeened #kinkekomplektid #giftset #personaliseeritud #korporatiivkingitused #nimelisedkingitused #kingidkollektiivile #kingitused #tsärgid #koostöö #kingiideed #uusärihooaeg #sügistooted #ärihooaeg #kingidpartneritele