KKK

Tavaline tarneaeg meilt tellitud toodetele koos trüki või tikandiga on umbes 1-2 nädalat. Tarneaja pikkus sõltub tootest, kogusest ja trükitehnoloogiast. Eritellimustööd, mille puhul valmistatakse tooted algusest lõpuni tehases, võtavad aega natuke kauem. Tooted, mis on meil kohapeal laos olemas, võib kätte saada juba 1-2 päevaga. Täpsustame tarneaja alati tellimuse tegemise käigus üle.

Toodetega saab tutvuda meie näidistesaalis, kus on olemas valik enimmüüdavatest toodetest. Kui juhtub, et meil ei ole näidist tootest, mis teid huvitab, saame selle tellida. Kui te ei leia aega meie juurest läbi astuda või asute kaugemal ja Tallinnasse asja ei ole, saame tuua näidised ise kohale, saata need kulleriga või pakiautomaati.

Kauba kättetoimetamiseks kasutame erinevaid võimalusi: saame saata kulleriga kohale, Smartposti või Omniva pakiautomaati. Alati on võimalus ka ise järgi tulla meie kontorisse.

Tasuda saab ülekandega arve või tellimuse kinnituse alusel või kauba kätte saamisel sularahas kohapeal.

Kui te ei leidnud sobivat toodet meie tootevalikust, võite lisaks sirvida katalooge või pöörduda oma sooviga meie projektijuhi poole, sest meie poolt pakutavad võimalused on tegelikult palju suuremad, kui kodulehel väljas olev tootevalik. Meie projektijuht aitab sobiva toote leidmisel ja oskab soovitada ka parimat viisi sellele logo või sõnumi peale kandmiseks.