Eesti mitmekesisema masinapargiga äri- ja reklaamkingituste toodete trükk aastast 1998

20-aastat kogemust.

Teame täpselt, milline tehnoloogia, masin või viis sobib parima tulemuse saavutamiseks.

Kiirus ja paindlikkus.

Kuna enamus tööd toimub Eestis kohapeal, siis võime julgelt öelda, et töö saab tehtud kiirelt ja paindlikult

Suur valik.

Kuna meil on suurim hankijate võrgustik, siis leiab iga klient omale sobiva toote.

Tootmine.

Paljud edasimüüjad pöörduvad just meie poole, kuna tootmine on kohapeal ja töö korralik.

Kuna meie tootmine toimub Eestis kohapeal, oleme kiired ja paindlikud.

Kasutame soovitud tulemust silmas pidades parimat tootmistehnoloogiat.

SIIDITRÜKK

Siiditrükk võimaldab trükkida paljudele erinevatele toodetele ja materjalidele. Värvikiht on väga hea katvusega, tulemus on vastupidav ja kulumiskindel.

DIGITAALNE TRÜKK

Digitaalne printimisega saab teostada kujundusi, mis on traditsioonilistele trükimeetoditele liiga keerulised – see võimaldab trükkida märksa detailsemat kujutist, kui näiteks siiditrükk.

UV360 TRÜKK

UV360 trükk sobib ideaalselt sujuvate gradientide ja elutruude kujutiste loomiseks silindrilistel objektidel, millele teised printimistehnoloogiad ligilähedalegi ei jõua. Võimalik printida nii metallile, klaasile, paberile, puidule kui ka plastile.

TIKKIMINE

Masintikand on logode või kujutiste toodetele pealekandmine niidi ja nõela abil. Kujutise tikib tootele tikkimismasin kujundaja poolt joonistatud programmi alusel.

KUUMPRESSTRÜKK

Kuumpresstrükk on hea meetod logode kandmiseks tekstiiltoodetele. Sobib, kui tegemist on üksiku toote või väikese partiiga, kuna puudub keerukas ja kuluks ettevalmistusportsess.

TAMPOTRÜKK

Tampotrükk on parim viis logode pealekandmiseks ümara, nõgusa või ebakorrapärase kujuga toodetele. Võimalus trükkida väga peeneid jooni ja detailseid kujutisi.

SUBLIMATSIOONTRÜKK

Sublimatsioon tagab trüki hea püsivuse – trükk ei kulu maha ja värvikiht ei vähenda kanga hingavust. Samuti venib värv siin koos tootega, mis tähendab, et värv ei hakka “pragunema”.