Logoga tooted

Käes on õige aeg hakata mõtlema jõulukinkide tellimisele!

Õue vaadates tunduvad küll talv ja jõulud veel mägede taga olevat, kuid tegelikult on õige aeg hakata mõtlema jõulukinkidele ning need ära tellida. Hiljem reageerides võib juhtuda, et hea plaan läheb luhta, kuna järjekorrad on pikad ja loodetud kaup võib ootamatult laost lõppeda. Kruze Disain aitab kaasa mõelda, mida võiks kinkida sel aastal töötajatele, koostööpartneritele ja klientidele.

Bränditud advendikalender

Läbimõeldud, praktiline ja kvaliteetne kingitus jõuludeks näitab saajale, et temast hoolitakse ja teda väärtustatakse. Meelespidamiseks on tegelikult väga lai valik erinevaid variante: alustades enda ettevõtte logo või brändinguga advendikalendrist või lihtsalt maiustustest kuni peenemate kinkekomplektideni.

Taaskasutus ja jätkusuutlikkus on võtmesõnad

Aina enam on levinud jätkusuutlikkusele, naturaalsusele ja taaskasutusele baseeruvad kingid, näiteks kodumaised snäkid, ökokosmeetika, taaskasutatud materjalidest ehted või purgike naturaalset mett koos armsa sõnumiga. Samuti praktilised kingid nagu kaasaskantav termos, lekkekindel termoskruus või lõunasöögikarp, mis aitavad kaasa ühekordsete pakendite tarbimise vähendamisele. Mõnus ja hooliv kink on soe pleed või pontšo, millele on trükitud või tikitud saaja nimi koos kinkija logoga või lisatud maitsekalt nahale graveeritud sildike armsa sõnumiga. Bränditud käsitööna valminud küünlad on tore mõte, millega hoida jõulumeeleolus nii enda kui ka partnerite ja klientide kontoreid ning kodusid.

Oluline on mõelda sõnumile, mille kingiga kaasa annate

Kingituste maailm on väga avar ja valiku tegemine ei ole alati lihtne. Seetõttu tuleks fookus seada sõnumile, mida soovite kingiga edasi anda ning seejärel siduda see juba sobiva tootega. Näiteks, kui on soov töötajatele näidata, et hoolite nende tervisest, siis sobivad hästi looduslikud snäkid, toorbatoonid ja vitamiinid, mõni vahva sportimiseks mõeldud vahend nagu käimiskepid ja hantlid või pilet soovitud rahvaspordivõistlusele. Kultuurinautlejale on sobilik kingitus armastatud ansambli vinüülplaat või kinkepilet teatrikülastuseks.

Kui on soov anda edasi soojust ja meelerahu, siis soovitame mõelda eelmainitud pleedile ning disainküünlale, aga näiteks ka armsatele küünlalaternatele või –alustele. Ägedate eduelamuste tähistamiseks sobib pudel kvaliteetset vahuveini koos graveeritud klaasikomplektiga, aga miks mitte ka mõni kodumaine maitseküllane naps, mis sobib vähehaaval mekkimiseks aperitiivi, tervitusnapsu või külmarohuna. Väga praktiline kingitus on ka kinkekorv või toiduvaagen, mis sisaldab head ja paremat söödavat alates juustust ja oliividest kuni käsitööšokolaadi ja kuivatatud puuviljaampsudeni.

Arvestades jõulude ajal akna taga valitsevate külmakraadidega, ei saa alt minna ka toreda komplektiga erinevate maitsetega teedest, sõelast, teekannust ning tassikestest. See on klassikaline kingitus, mis sobib hästi ka siis, kui kingisaajate sihtgrupp koosneb erinevatest inimestest. Isiklikumat laadi, ent väga praktiline kink nii mehele kui ka naisele on multitööriist ja LED-taskulamp koju, kontorisse, kotti või autosse.

Kruze Disaini müügiesindaja aitab teid kindlasti omapoolsete ideedega, aga kõige olulisem on tegutseda kiirelt, sest viimane kuu enne jõule ei pruugi olla enam tooteid laos saadaval, oma risk on logistikal ning ka trükkimine-tootmine võivad olla väga hõivatud. Oluline on ju ka see, et põhjalikult valitud jõulukink jõuaks kohale õigeks ajaks!

Kruze Disain soovib kinkimise rõõmu ja brändimise tarkust! 

Toredaid mõtteid kingituste kohta leiad SIIT! Kui aga tunned, et Sul puuduvad ideed laheda ärikingituse tegemiseks, siis ära kuluta rohkem oma kallist aega! Pöördu Kruze Disaini poole ja koos leiame kõige vägevama lahenduse.

Kruze Disaini tootevalikust leiad kindlasti sobiva ja personaalse kingituse igale kliendile, töötajale ja koostööpartnerile. Võta meiega ühendust kruze@kruze.ee või broneeri virtuaalkohtumine Kruze müügiesindajaga SIIN ja leiame üheskoos parima lahenduse!

#kruzedisain #kruze #disain #logo #kuumpresstrükk #eluviis #bränding #hooldus #tootehooldus #logoga #reklaamkink #ärimeene #ärikingitus #kingitus #planeerimine #reklaammeened #kinkekomplektid #giftset #personaliseeritud #korporatiivkingitused #nimelisedkingitused #kingidkollektiivile #kingitused #tsärgid #koostöö #kingiideed #uusärihooaeg #sügistooted #ärihooaeg #kingidpartneritele