Logoga tooted

Mida kinkida koostööpartnerile uue äri- ja koolihooaja alguse puhul?

September on tarkusekuu, mil Eestis alustavad koolid uut õppeaastat. Samuti võib sügise algust pidada uue ärihooaja alguseks, mille puhul oleks tore kolleege ning koostööpartnereid – ja miks mitte ka nende lapsi – millegi toredaga üllatada. Läbimõeldud ärikingituste tegemine aitab kaasa erialaste sidemete loomisele ja ettevõtluse arendamisele. Kruze pakub väikeseks inspiratsiooniks mõned mõtted.

Nimelised kruusid või veepudelid

Nimeliste kruuside või kaasaskantavate korduvkasutavate veepudelitega on tore tähistada erilist sündmust või hästi tehtud tööd. Need on isiklikud, tähendusrikkad ja armsad ning leiavad kasutust nii tööl, kodus kui ka ühisüritustel. Suurepärane kingitus igaks tähtpäevaks, eriti märgilise tähendusega üllatus aga uue kooli- ja ärihooaja alguseks.

Memotahvel

Memotahvel on õige kingitus alati kiirustavatele inimestele, kellel on pidevalt palju teha ning kellel on tõenäoliselt vaja oma märkmete, arvete, meeldetuletuste ning oluliste visiitkaartide ühte kohta koondamiseks suurt konkreetset tahvlit. Memotahvel aitab vähendada segadust töölaual ja hoiab olulise otse silme ees. Loomulikult sobivad memotahvlid väga hästi kingituseks ka lastele kooliasjade korrashoidmiseks.

Komplekt ürtide kasvatamiseks

Ürdikasvatuskomplekt on lõbus, lõõgastav ja keskkonnasõbralik kingitus. Kontorilauale või aknale asetatud rohelised ürdid lisavad kogu büroole või konkreetsele ruumile kaunist tooni ning eritavad mõnusat aroomi. Samas maandab maitsetaimede kasvatamine stressi ning lisaks on tegemist otsest kasu toova kingiga, sest veidi basiilikut või tüümiani muudab iga toidu nauditavamaks. 

Praktiline seljakott

Seljakott on kasulik ja mitmeks otstarbeks praktiline ese nii klientidele, töötajatele, partneritele kui ka nende lastele, kui nad reisivad, käivad koolis/koolitustel, külas, poes või trennis ning vajavad oma arvuti või muu varustuse jaoks kotti. Ja kinkija on neil alati meeles, sest kotil on sinu ettevõtte logo või nimi!

Juhtmeta laadija

Juhtmeta laadija on uskumatult lahe vidin, sest see on kiire, mugav ja turvaline viis telefoni laadimiseks – tule asetada lihtsalt telefon laadimisalusele ja pole vaja mingit kaablit. Kui kirjutuslaual on olemas laadimisalus, võib muretult laadimisjuhtme kotti unustada! Lisaks vähendab see survet telefoni laadimispordile.

Kruze Disain soovib kinkimise rõõmu ja brändimise tarkust! 

Kui tunned, et Sul puuduvad ideed laheda ärikingituse tegemiseks, siis ära kuluta rohkem oma kallist aega! Pöördu Kruze Disaini poole ja koos leiame kõige vägevama lahenduse.

Kruze Disaini tootevalikust leiad kindlasti sobiva ja personaalse kingituse igale kliendile, töötajale ja koostööpartnerile. Võta meiega ühendust kruze@kruze.ee või broneeri virtuaalkohtumine Kruze müügiesindajaga SIIN ja leiame üheskoos parima lahenduse!

#kruzedisain #kruze #disain #logo #kuumpresstrükk #eluviis #bränding #hooldus #tootehooldus #logoga #reklaamkink #ärimeene #ärikingitus #kingitus #planeerimine #reklaammeened #kinkekomplektid #giftset #personaliseeritud #korporatiivkingitused #nimelisedkingitused #kingidkollektiivile #kingitused #tsärgid #koostöö #kingiideed #uusärihooaeg #sügistooted #ärihooaeg #kingidpartneritele