Logoga tooted

Kuidas oma kolleegide sügisesse soojust tuua

Sügis jõuab peagi Eestisse ja soojad suveilmad asenduvad vihmaste ja tuuliste ilmadega. Jahedama aastaaja lähenedes on soojuse loomine ettevõtte töötajatele ja koostööpartneritele parim investeering professionaalsesse suhtesse. Bränditud kodutoodete kinkimine on viis, millega tuua oma kolleegide ja koostööpartnerite kodudesse ja südametesse sügissoojust.


Kruze jagab Sinuga ideid, kuidas muuta oma kolleegide sombune sügis õdusamaks! Loomulikult tasub ka ettenägelikult mõelda juba jõulukingituste peale: ärikingituste maailmas on võtmesõnaks planeerimine ja selleks, et mitte viimasel hetkel vaid viimaste toodete vahel valida, tasub varakult jõulukuu kingiideede osas mõtteid mõlgutada.

Kingiidee 1!

Pleed on kingitus, millega on raske nii-öelda “mööda panna”. Soe ja mõnus pleed on lahutamatuks kaaslaseks jahedatel sügisõhtutel ja aitab muuta iga tööpäeva kontoris või kodukontoris veelgi nauditavamaks. Pleedide maailm on kirev! Kruze valikust leidub neid igale maitsele, kõigis võimalikes värvitoonides: nii mahedate ja tagasihoidlike toonide armastajatele kui ka erksate ja julgete värvide fännidele. Kruze müügikonsultandid aitavad laiast valiku leida just Sinu ettevõttele kõige sobivama tegumoe ja funktsiooniga pleedi.

Tutvu Kruze pleedide valikuga SIIN.

Kingiidee 2!

Hoolivuse näitamiseks ettevõtte töötajatele ja koostööpartneritele on ülim žest kinkida turvalisust. Seetõttu on sügishooaja üheks parimaks kingituseks helkur. See sama väike vidin võib päästa elusid ja kingisaajale loob see tunde, et hoolitakse tema turvalisusest ja nähtavusest teel. Valikust leiab nii pehmeid kui tugevamast materjalist helkureid, aga ka tooteid, mis on helkurmaterjalist või helkuriga kaetud, näiteks vihmavarjud või nokamütsid. Pealtnäha tavalisest tootest saab ainulaadne kingitus läbi erilise sõnumi: lisa helkurile slogan, turvalisusega seotud tsitaat või muu brändingu element.

Kingiidee 3!

Üks praktiline kruus pole kunagi kellelegi liiast. Kindlasti maitseb hommikukohv mõnest motiveeriva tsitaadiga kruusist palju paremini kui tavalisest tassist ja annab ühtlasi mõnusa energialaengu algavaks tööpäevaks. Ideaalse kingitusena võib kruus olla kaetud näiteks töötaja või koostööpartneri nimega, kuldset värvi või hoopis väikse tahvliga, kuhu igal päeval saab peale kirjutada oma tegemist vajavate tööde to-do listi.

Tutvu Kruze kruusivalikuga SIIN.

Kingiidee 4!

Nagu öeldakse, siis köök on kodu süda. See on paik, kus maitsva eine kõrval pere ja sõprade seltsis unustamatuid mälestusi luuakse. Nii ka kontoris – köök on see, kus toimub muljetamine päevasündmustest või nädalavahetustest. Kvaliteetsed bränditud köögitarbed, näiteks lõikelauad, marmorist juustude serveerimiskomplektid või šokolaadifondüü rõõmustavad nii neid, kellele meeldib süüa teha kui ka neid, kelle meelistegevuseks on hea seltskonnaga toidu nautimine. Selliste tarvikute olemasolu kontoris muudab kontoripeod lihtsamaks, aga on loomulikult väärt abimeheks ka kodukontoris töötajaile.

Rohkem köögitarbeid SIIN.

Kruze Disaini tootevalikust leiad kindlasti sobiva ja personaalse kingituse igale kliendile, töötajale ja koostööpartnerile. Võta meiega ühendust kruze@kruze.ee või broneeri virtuaalkohtumine Kruze müügiesindajaga SIIN ja leiame üheskoos parima lahenduse!

Kruze Disain soovib kinkimise rõõmu ja brändimise tarkust!

#kruzedisain #kruze #disain #logo #kuumpresstrükk #ökoloogiline #keskkonnasõbralik #loodussõbralik #keskkonnasäästlik #eluviis #bränding #hooldus #tootehooldus #logoga #reklaamkink #ärimeene #ärikingitus #kingitus #planeerimine #reklaammeened #kinkekomplektid #giftset #personaliseeritud #korporatiivkingitused #nimelisedkingitused #kingidkollektiivile #kingitused #t-särgid #koostöö #kingiideed #uusärihooaeg #sügistooted #ärihooaeg