Logoga tooted

Õige aeg valmistuda algavaks ärihooajaks

Peagi on käes sügis, mis ühtlasi tähendab stardipauku uuele ärihooajale. Nii nagu ka moelavadel igal hooajal lõiked ja värvid muutuvad, tuleks ka iga ärihooaja alguses vaadata üle oma ettevõtte äri- ja reklaammeenete laovarud, tutvuda uuenduslike lahendustega ja mõelda hoolikalt läbi, milline ese just Sinu ettevõttest oma töötajatele ja klientidele kõige meeldejäävama kuvandi loob. Kruze toob Sinuni selle ärihooaja trendikamad ärimeened, millega oma koostööpartnereid ja kolleege või kliente üllatada.

Kingiidee 1!

Termos on ülimalt tänuväärne joogianum, sest saab tänu oma funktsionaalsusele olla abimeheks nii suvel kui ka talvel. Soojal suvepäeval saab termosest nautida külma kosutavat jooki, samas talvisel peroodil aitab kuum tee, kohv või kakao tuua soojust teekonnale, mis kulgeb kodust tööle, kliendikohtumisele või mujale.

Termosemaailmas on valik lai – võimalik on leida nii keraamilisi, puidust, metallist, klaasist kui plastikust joogianumaid. Kruze müügikonsultandid aitavad Sul selgusele jõuda, milline termos erinevate materjalide seast just Sinu ettevõtte kuvandiga ühtib. Lisaks on termosel kui suurepinnalisel esemel võimalik loovalt mängida ka ettevõtte logo, värvide ja sloganiga.

Tutvu Kruze termosevalikuga siin.

Kingiidee 2!

Tahame me seda või ei, kuid Eesti sügisest ei puudu kunagi vihmased ilmad. Seetõttu on vihmavari Eestimaa sügisilmade puhul lahutamatuks kaaslaseks. Praktiline ja stiilne vihmavari on ideaalne kingitus nii ettevõtte töötajatele kui ka partneritele, sest vihmavari on piisavalt suur ese, millega inimesed tänaval ringi kõnnivad ja Sinu ettevõtte nime levitavad ning tuntust kasvatavad.

Kvaliteetne tuulekindel vihmavari, mida ei murra ka tugevam tormituul, on suurepäraseks kaaslaseks ja väärt kingituseks pikkadeks aastateks. Kruzest leiad igas värvivalikus ning erinevate kujude ja funktsioonidega vihmavarje – näiteks varje, mille küljes on taskulamp või helkur, mis aitavad olla nähtav ka kõige pimedamal ajal.

Rohkem tormikindlaid ja eriilmelisi vihmavarjusid leiad siit.

Kingiidee 3!

Ettevõtte logoga ja/või sloganiga vihma- või tuulejope on leidlik sügiskingitus nii ettevõtte sõnumi levitamiseks kui ka kolleegide suhtes hoolivuse näitamiseks. Praktiline ilmastikukindel jope sobib nii tööl käimiseks, vabal ajal kandmiseks kui ka spordirõivaks.
Kruze valikust leiad lühikesi jopesid, soojasid parkasid, softshell materjalist jopesid ja ka kontoriinimestele sobivaid klassikalise lõikega trench-mantleid.

Vaata tuulejopedest lisa siit.

Kingiidee 4!

Sügis on see aeg, kui eestimaalastel tuleb jälgida, kuidas parimal võimalikul viisil säilitada enda suve jooksul kogutud energiat ja mõelda viisidele, et oma akusid laadida. Vähem oluline pole aga ka patarei laadimine nutiseadmetel.

Akupank on ideaalseks kingituseks liikuva elustiiliga inimesele. See väärt kingitus annab mugavuse laadida oma telefoni, arvutit või tahvelarvutit igal ajal, sõltumata sellest, kas viibitakse sise- või välisruumis. Soliidne disain aitab levitada Sinu ettevõttest väärikat mainet ja päästab kingisaaja olukorrast, mil telefon ootamatul hetkel tühjaks saab. Moodsad akupangad võivad olla näiteks puidust, riidekattega või hoopiski laetavad päikesepatarei abil.

Ülejäänud akupankadega tee tutvust siin.

Kruze Disaini tootevalikust leiad kindlasti sobiva ja personaalse kingituse igale kliendile, töötajale ja koostööpartnerile. Võta meiega ühendust kruze@kruze.ee või broneeri virtuaalkohtumine Kruze müügiesindajaga SIIN ja leiame üheskoos parima lahenduse!

Kruze Disain soovib kinkimise rõõmu ja brändimise tarkust!

#kruzedisain #kruze #disain #logo #kuumpresstrükk #ökoloogiline #keskkonnasõbralik #loodussõbralik #keskkonnasäästlik #eluviis #bränding #hooldus #tootehooldus #logoga #reklaamkink #ärimeene #ärikingitus #kingitus #planeerimine #reklaammeened #kinkekomplektid #giftset #personaliseeritud #korporatiivkingitused #nimelisedkingitused #kingidkollektiivile #kingitused #t-särgid #koostöö #kingiideed #uusärihooaeg #sügistooted #ärihooaeg