Logoga tooted

Ideid läbimõeldud ja tähendusrikkaks jõulukingiks

Sügisene ärihooaeg on juba täistuuridel käimas ning ega jõuludki enam kaugel pole. Just praegu on kõige mõistlikum aeg, et ära otsustada, millised jõulukinke sel aastal kolleegidele, klientidele ja koostööpartneritele teha. Meeldejääva ja tähendusrikka jõulukingi põhimärksõnaks on varajane planeerimine, mis aitab põhjalikult läbi mõelda, millist sõnumit ja emotsiooni kingitus saajale edastama peaks.
Selleks, et kingituse valimine lihtsam oleks, toob reklaam- ja ärikingituste tootja Kruze Sinuni inspiratsiooni, kuidas luua läbimõeldud ja tähendusrikas kingipakk jõuludeks!

Kingiidee 1!

Pane kokku jõulukarbike ja kombineeri kingitusse erinevaid jõululikke elemente. Selliste karbikeste puhul on klassikuteks näiteks soojad sokid, mõnus sall, kindad, kruus, termos, lõhnaküünal, kätekreem – variante on sadu, lihtsalt lase enda fantaasia lendu. Mõtle läbi kingipaki toodete kogus ja omavaheline kokkusobivus.

Lisaväärtuse loomiseks muuda karbikese mõni element personaalseks – lisa pöördumisega kirjake või lase mõnele kingi elemendile trükkida kingisaaja ettevõtte nimi, kingisaaja nimi või nime initsiaalid. Ära unusta ka pakendit – see on see, mis loob esmaemotsiooni!

Vali enda ettevõttele sobivaimad kruusid, termosed ja küünlad SIIN.

Kingiidee 2!

Elame ajastul, mil füüsilised kohtumised pole alati võimalikud ja seetõttu tuleb jõulukinkide ning jõulupidustuste planeerimisel kaaluda ka alternatiivseid võimalusi. Näiteks on üheks ägedaks kingiideeks peokomplekt ühiseks virtuaalseks jõulupeoks. Saada igale töötajale koju karbikene erinevate toodete ja aksessuaaridega, mis aitavad ühisel virtuaalkohtumisel luua peomeeleolu. Selline kingitus võib sisaldada näiteks päkapikumütsi, personaliseeritud pokaali, pudelikest tervitusjoogiga, rekvisiite ühisteks mängudeks ja mõnusaid suupisteid.

Tutvu Kruze laia tootevalikuga SIIN.

Kingiidee 3!

Jõulukarbike kontoritarvetega. Kvaliteetne pastakas, märkmik, märkmepaberid, markerid või dokumendimapp – kõik need on asjad, mida läheb tarvis igal tööinimesel, vaatamata sellele, kas ta töötab kontoris või teeb tööd distantsilt. Detsembrikuu kontoritarvete kingihittide sekka kuulub ka loomulikult kalender – personaliseeri seinakalender või kalendermärkmik ja ole inimestel aastaringselt meeles!

Tutvu Kruze kontoritarvete valikuga SIIN.

Kingiidee 4!

Kingikarbike täis kõike head ja paremat. Raske on mööda panna kingipakiga, mille sisuks on maitsvad söögi- ja joogipalad. Selliste karbikeste puhul on kombineerimisvõimalusi tuhandeid, kingikarpi saab panna nii maiustusi, erinevaid juustusid, konserveeritud toite, pähkleid ja muid põnevusi. Loomulikult tuleb ka sellise karbi kokkupanekul võtta arvesse kingisaaja eelistusi ja lisada pakki elemete, mis just teda võiksid rõõmustada. Ka sellise paki puhul lisab kingile tähendust personaliseeritus, lisades pakke tooteid, millel on Sinu ettevõtte poolt südamlik jõulusoov või hoopiski kingisaaja nimi.

Vali endale sobiv kingilahendus Kruze tootevalikust SIIN.

Kruze Disaini tootevalikust leiad kindlasti sobiva ja personaalse kingituse igale kliendile, töötajale ja koostööpartnerile. Võta meiega ühendust kruze@kruze.ee või broneeri virtuaalkohtumine Kruze müügiesindajaga SIIN ja leiame üheskoos parima lahenduse!

Kruze Disain soovib kinkimise rõõmu ja brändimise tarkust!

#kruzedisain #kruze #disain #logo #kuumpresstrükk #jõulukingid #jõulud #jõulutooted #eluviis #bränding #hooldus #tootehooldus #logoga #reklaamkink #ärimeene #ärikingitus #kingitus #planeerimine #reklaammeened #kinkekomplektid #giftset #personaliseeritud #korporatiivkingitused #nimelisedkingitused #kingidkollektiivile #kingitused #tsärgid #koostöö #kingiideed #uusärihooaeg #sügistooted #ärihooaeg #kingidpartneritele