Logoga tooted

Parimad viimase hetke jõulukingiideed

Juba vähem kui kahe kuu pärast on taas käes jõulud, mille puhul on kena meeles pidada nii kliente, koostööpartnereid kui ka kolleege. Paljudel ettevõtetel on kingitused juba tellitud, kuid on ka neid, kellel pole seni olnud mahti jõuludele mõelda. Täna on selleks tõesti viimane aeg!

Jõulupühadele eelneval ajal on traditsiooniliselt tootmisüksused ülekoormatud, logistika kipub venima ning tellitud kaubad ei pruugi ei Aasiast ega Euroopastki enam õigeks ajaks kohale jõuda. Seega tasub olla ettenägelik ja mõelda läbi ka varuvariandid. Õnneks on palju toredaid, praktilisi ning moodsaid nii-öelda viimase hetke kingitusi, mille üle saajad südamest rõõmustavad.

Võta kähku ühendust äri- ja reklaamkingituste ettevõttega!

Kel jõulukingid veel puudu, tasub kiiresti võtta ühendust Kruze Disainiga ning uurida, milliseid tooteid jõuaks veel tehastest tellida või mis on hetkel laos olemas. Kingiideid vaata ka Pinterestist

Eelista eestimaist!

Hea mõte on eelistada kodumaiseid kingitusi, olgu tegemist käsitööna valminud limonaadi või õllega, põnevate kastmete, maitseainete kinkekarbi, puidust lõikelaua, villaste kinnaste või linase poekotiga. Selline kingitus on omaette väärtus juba seetõttu, et nii toetad kohalikke tootjaid. Lisaks on selline lähenemine ka keskkonnale hea – ökoloogiline jalajälg on kodumaiste toodete tarbimisel samuti väiksem – selle asemel, et tooteid üle mere kõrgete transpordikuludega kohale tuua, toodetakse neid kodumaal. Kingi juurde ära unusta lisada väikest armsat pühendusega kaardikest!

Mõnus maius või ahvatlev peolaud

Kui Aasiat või Euroopa tehastest tellimine on jäänud hilja peale, saab mõnusad kingitused komplekteerida näiteks põnevatest tervislikest snäkkidest, pähklitest, oliividest, juustust, kommikarbist, küpsistest ja heast pudelist veinist. Eriti läbimõeldud on kingitus siis, kui lisad kingipakki näiteks lõikelaua või serveerimisvaagna, mille abil kohe peolauda kaunistada saab. Aga ka sellisele kingile tuleb kindlasti lasta juurde trükkida kaardike heade soovidega. 

Pakend ja sõnum on väga olulised

Nagu juba öeldud, on südamest tuleva kingituse juures oluliseks detailiks sõnum, aga sama oluline roll on ka pakendil. Mida läbimõeldum ja omanäolisem on pakend, seda erilisem see saaja jaoks on. Kui ettevõtte logo või pühendusega toodet enam tellida ei jõua, tasub panustada personaalsele kaardikesele või kinkekarbile. Kindlasti tasub mõtted suunata ka taaskasutuse poole, kingikarp võiks olla selline, et saaja seda hiljem näiteks majapidamises otstarbekalt kasutada saaks. Ka personaliseeritud kaart võib olla äärmiselt eriline, nimelt tasub mõelda tavalise paberi kasutamise asemel seemnepaberile. See on tehtud 100% taaskasutatud paberist ja sisaldab erinevate lillede või maitsetaimede seemneid. Nii jääb saab südamliku sõnumiga kaart hoopiski uue tähenduse ja jääb saajat veel pikaks ajaks rõõmustama.

Kruze Disain soovib kinkimise rõõmu ja brändimise tarkust! 

Kruze Disain pakub Eesti mitmekesisemat masinaparki äri- ja reklaamkingituste toodete trükiks alates siidi-, tampo- ja digitaalsest trükist kuni kuumpress-, sublimatsioon- ja UV-trüki ning tikkimiseni. Kuna tootmine toimub Eestis kohapeal, on teenus kiire ja paindlik.

#kruzedisain #kruze #disain #logo #kuumpresstrükk #eluviis #bränding #hooldus #tootehooldus #logoga #reklaamkink #ärimeene #ärikingitus #kingitus #planeerimine #reklaammeened #kinkekomplektid #giftset #personaliseeritud #korporatiivkingitused #nimelisedkingitused #kingidkollektiivile #kingitused #tsärgid #koostöö #kingiideed #uusärihooaeg #sügistooted #ärihooaeg #kingidpartneritele