Logoga tooted

Ideaalne aeg planeerida ettevõtte järgmise aasta reklaam- ja ärikingitused

Märkamatult olemegi jõudnud novembrisse, mis omakorda aga tähendab seda, et uus aastanumber 2022 ei ole enam sugugi kaugel. Seepärast on just praegu õige aeg hakata mõtlema oma aastasele ettevõtte äri- ja reklaamkingituste vajadusele. Keeruline olukord maailmas on mõjutanud ka ärimeenete maastikku, mistõttu on meenete tarneaeg varasemast oluliselt pikem. Pikem etteplaneerimine võimaldab ligipääsu suuremale tootevalikule. Samuti on korraga aastase meenete ja kingituste varu tellimise eeliseks soodsam toote tükihind – ühekordsed ettevalmistus- ja seadistuskulud on sama suured, olenemata toodetud meenete arvust.

Käesolevas artiklis toob Kruze Disain Sinuni mõtteid ja ideid, milliseid meeneid Sul aasta lõikes vaja võib minna ning mille korraga ette tellides saad oluliselt säästa nii raha kui ka aega.

1. Kontoritarbed oma ettevõtte töötajatele ja Sinu ettevõtte kontorit külastavatele klientidele.

Kontoritarbed on ühe hästi toimiva kontori loomulik osa. Ettevõtte logo või sõnumiga bränditud pastapliiats ja märkmik kannavad endas Sinu ettevõtte olemust. Samuti on väikestel kontoritarvetel oluline roll – näiteks kvaliteetse pastapliiatsiga on Sul võimalik olla püsivalt oma kliendi silme all.

Tutvu Kruze tootevalikuga SIIN.

2. Kingitused tähtpäevadeks ja sünnipäevadeks.

Kuidas pead Sina oma kolleege meeles nende sünnipäevadel või muudel tähtpäevadel? Ka pisike, kuid tähendusrikas kingitus näitab Sinu kolleegidele, et Sa hoolid neist ja, et nad on Sul alati meeles. Personaliseeritud kohvitass, veepudel, torusall või kaarditasku sobivad hästi kingitusteks sünnipäevade ja tähtpäevade puhul.

Koosta nimekiri kolleegide sünnipäevadest ja nende töötamisega seotud tähtpäevadest ning hinda, mitut kingitust Sul aasta jooksul tarvis läheb. Kui tellimus on uue aasta alguses planeeritud ja tehtud, siis on terve aasta kolleegide üllatamine märksa lihtsam ja murevabam, sest kõik kingitused on vajalikuks hetkeks juba olemas.

Vali kingid tähtpäevadeks SIIN.

3. Vali välja kollektiivis ühtsust loovad kingitused.

Mis on see, mis loob Sinu tiimis inimeste vahel ühtsustunde? Kõige lihtsam viis selle loomiseks on tellida ettevõtte töötajatele ühesuguse kujundusega T-särgid, pusad, fliisid või joped, mida tööl või ühiste sündmuste ja väljasõitude ajal kanda. Nii tekib töötajatel tunne, et neil on lisaks sarnastele professionaalsele ülesannetele ka muud ühist, mis neid liidab.

Tutvu Kruze tootevalikuga ja vali välja enda ettevõttesse sobivad kingid SIIN.

4. Ärimeened, mida jagada koostööpartneritele.

Ärimeenete tellimise puhul on oluline meeles pidada ka oma koostööpartnereid. Meenete kinkimine on ülim viis tänada neid eduka koostöö eest. Sellisel puhul sobivad kingitusteks hästi väärikad ja eksklusiivsed kingitused, mis loovad üllatuse ja vau-efekti esmalt visuaalselt, ent leiavad kasutust veel pikki kuid või suisa aastaid – just nagu ka teie koostöösuhted. Sellisteks toodeteks võivad olla näiteks puidust juhtmevaba kõlar, küünlavalguse nautimiseks suur latern või täisnahast portfell.

Ärimeenetega, mida jagada koostööpartneritele saad tutvuda SIIN.

Kruze Disaini tootevalikust leiad kindlasti sobiva ja personaalse kingituse igale kliendile, töötajale ja koostööpartnerile. Võta meiega ühendust kruze@kruze.ee või broneeri virtuaalkohtumine Kruze müügiesindajaga SIIN ja leiame üheskoos parima lahenduse!

Kruze Disain soovib kinkimise rõõmu ja brändimise tarkust!

#kruzedisain #kruze #disain #logo #kuumpresstrükk #eluviis #bränding #hooldus #tootehooldus #logoga #reklaamkink #ärimeene #ärikingitus #kingitus #planeerimine #reklaammeened #kinkekomplektid #giftset #personaliseeritud #korporatiivkingitused #nimelisedkingitused #kingidkollektiivile #kingitused #tsärgid #koostöö #kingiideed #uusärihooaeg #sügistooted #ärihooaeg #kingidpartneritele