Logo, isikupärase pildi või tähendusrikka tekstiga kingitus jääb saajale pikaks ajaks ilusaks mälestuseks. Selleks, et trükitud tekst või foto kestaks sama kaua kui kink ise, tuleb aga valida õige trükkimisstiil. Kohe seletamegi, mis vahe on erinevatel trükkidel.
360-kraadi kattev UV-LED printer
Tegemist on Kruze kõige uuema, kiire ja suure jõudlusega trükiprinteriga, mis on parim lahendus trükkimiseks ümaratele esemetele nagu termosed, tassid ja topsid. Trükk on keskkonnasõbralik ning tulemus fotorealistlik. Ja mis kõige parem – see meetod võimaldab 360-kraadist trükki ehk katab ära termose või kohvitopsi kõik küljed! Vaata SIIT, kuidas töötab 360-kraadi UV-LED printer.
Erinevatele toodetele sobiv siiditrükk on hea katvusega
Siiditrükk võimaldab trükkida paljudele erinevatele toodetele ja materjalidele, näiteks rõivastele, kottidele, vihmavarjudele ning kõvapinnalistele esemetele nagu mapid, karbid ja märkmikud. Samuti saab trükkida paberile ja silindrikujulistele esemetele nagu kruusid, klaasid ning pastapliiatsid. Siiditrükis kasutatava värvide kihid on väga hea katvusega, tulemus on vastupidav ja kulumiskindel. Mida siledama pinnaga on toode, seda teravam ja ühtlasem jääb trükk.
Loe siiditrüki mitmekülgsetest võimalustest lähemalt SIIT.
Digitaalne printimine võimaldab teostada ka väga detailseid kujutisi
Digitaalne printimine ehk DTG võimaldab teostada märksa detailsemaid kujutisi kui siiditrükk. Printimise käigus trükitakse kujutis otse tootele – digitaalse trüki seade on tegelikult tindiprinter, mis paberi asemel prindib tekstiilile ning kuna protsess võimaldab printida trükiraame valmistamata, teeb see üksikeksemplaride ja väikeste partiide valmistamise kiiremaks ja soodsamaks. Kuna trükipea tootega kokku ei puutu, vaid pritsib tindi trükitavale pinnale väikese vahemaa tagant, siis saab sel meetodil printida kujundust ka üle taskute, õmbluste ja tõmbelukkude, samuti ei sega printimist vooder ega mitmekihiline kangas. Trükitulemus sõltub tootest – mida siledama pinnaga on kangas, seda detailsem ja kvaliteetsem jääb tulemus. Loe digitaalse trüki kohta lähemalt SIIT.
Tikand on väga pilkupüüdev ja kauakestev
Masintikand on logode või kujutiste toodetele pealekandmine niidi ja nõela abil. Kujutise tikib tootele tikkimismasin kujundaja poolt joonistatud programmi alusel. Tikkida võib peaaegu kõigile tekstiiltoodetele: dressipluusid, fliisid, joped, kudumid, polosärgid, froteerätikud, pleedid, kotid, mütsid, spordirõivad ja muidugi tööriided, kuna tikand on väga kulumiskindel. Tikkimisel kasutatakse väga suurt valikut värve – enam kui 300 tooni, mille hulgas on ka metallik-, järelhelenduvad ning muud efektniidid. Tutvu tikkimisvõimalustega SIIN.
Kuumpresstrükk sobib väikese partii tegemiseks
Kuumpresstrükk on hea meetod logode kandmiseks tekstiiltoodetele ja on sobilik just väikeste partiide tegemiseks. Kuumpresstrüki puhul lõigatakse kujutis välja õhukesest termosiirdekilest ja kuumutatakse pressi abil kangale. Kuumpressmeetodil tehakse ka helkurtrükki. Kuumpresstrükki saab teha tekstiiltoodetele nagu joped, t-särgid, dressipluusid, mütsid, kotid ja teised puuvillased ning sünteetilised materjalid. Eriti palju leiab kuumpresstrükk kasutamist spordiriietele logode ja mängijate numbrite peale kandmisel. Kuumpresstrükist saad lähemalt lugeda SIIT.
Tampotrükiga saab detailsed kujutised ka ebastandardsetele toodetele
Tampotrükk on parim viis logode pealekandmiseks ümara, nõgusa või ebakorrapärase kujuga toodetele, võimaldades trükkida ka väga peeneid jooni ja detailseid kujutisi. Kujutise kandmiseks tootele kasutatakse silikoonist patju ehk tampoone – siit ka nimetus tampotrükk. Iga eseme jaoks tehakse spetsiaalne vorm, millesse toode trükkimisel asetatakse. Trükkimine ise meenutab templi löömist. Tampotrükki tehakse peamiselt kõvapinnalistele toodetele nagu kirjutusvahendid, võtmehoidjad, termosed, kruusid, vaasid, mapid, mälupulgad, aga ka tekstiil. Vaata SIIT tampotrüki võimalusi!
Sublimatsioontrükk tagab trüki hea püsivuse
Sublimatsioontrükk on kulumiskindel ja selles tehnikas rõivale kantud värv venib koos tootega, mis tähendab, et värv ei hakka pragunema. Sublimatsioontrükis ei kanta kujutist toote pinnale, vaid materjali sisse, nii et käega katsudes ei ole võimalik vahet teha trükiga ja trükita pindade vahel. Kuna sublimatsioontrüki värvid on läbipaistvad, kasutatakse seda trükimeetodit üldjuhul valgetel või heledatel toodetel. See trükk sobib rõivastele ja muudele tekstiiltoodetele (vihmavarjud, kotid, rätikud, põlled, torusallid), mille kangas sisaldab vähemalt 70% polüestrit ja kõvapinnalistele toodetele (kruusid, termoskruusid, pusled, kohvrilipikud), mille pind on kaetud spetsiaalse kihiga. Sublimatsioontrükk on parim lahendus, kui on kiiresti vaja väikest kogust mitmevärvilise trükiga või nimelisi kruuse! Vaata veel põnevaid kauakestvaid trükivõimalusi SIIT.
Kuidas jõuda ideaalse trükitulemuseni?
Iga trükitöö algab kujundusest. Kui kliendi poolt on olemas nõuetele vastav kujundusfail, milles on näidatud trükitav logo, selle asukoht ja värvid, saab tellimuse kohe töösse anda. Juhul, kui kliendil kujundusfaili ei ole, aitab teid Kruze Disain. Koostöös kliendiga valitakse toode, määratakse logo asukoht ja suurus ning saadetakse enne trükkimist lõplik kujundus kinnitamiseks.
Kruze Disaini tootevalikust leiad kindlasti sobiva ja personaalse kingituse igale kliendile, töötajale ja koostööpartnerile. Võta meiega ühendust kruze@kruze.ee või broneeri virtuaalkohtumine Kruze müügiesindajaga SIIN ja leiame üheskoos parima lahenduse!
Kruze Disain soovib kinkimise rõõmu ja brändimise tarkust!
#kruzedisain #kruze #disain #logo #kuumpresstrükk #eluviis #bränding #hooldus #tootehooldus #logoga #reklaamkink #ärimeene #ärikingitus #kingitus #planeerimine #reklaammeened #kinkekomplektid #giftset #personaliseeritud #korporatiivkingitused #nimelisedkingitused #kingidkollektiivile #kingitused #tsärgid #koostöö #kingiideed #uusärihooaeg #sügistooted #ärihooaeg #kingidpartneritele