Logoga tooted

Vajalikud reklaammeened, millega sügist tervitada

Nii nagu igal aastaajal, on ka sügise puhul oluline õige varustus – olgu see kodus, tööl või puhkehetkedel. Sügiseste reklaammeenete ja -kingituste või brändisõnumiga toodete tellimine aitab paremini välja selgitada vajaminevaid koguseid ja on lisaks ka kuluefektiivsem! Nagu vanarahvaski ütles – rege rauta ikka suvel ja vankrit paranda talvel. Nii meiegi. Sügis-talveks tuleb kõigil valmis olla. Millised on praktilised tooted nii ettevõtte töötajatele kui ka koostööpartneritele sel perioodil?

Sügis on teadaolevalt pimedaim ja sademeterohkeim aeg. Pimedal ajal on oluline jalakäijana teistele näitav olla. Seetõttu on kvaliteetne firmalogoga helkur suurepärane reklaammeene, millega koostööpartneritele sügistervitusi saata. Helkuri kinkimine väljendab hoolivust ja näitab, et soovid kingisaajale alati turvalist teekonda.

Sügistuuli ja vihmahoogusid ära ei saa hoida, kuid pole ju halba ilma, vaid ikka kehv riietus. Nii on  tuulekindla jope ja/või tugevat tuult taluva vihmavarjuga märksa lihtsam soojalt ja kuivalt liikuda. Kingisaajale pakuvad sellised kingid rõõmu, sest ta tunneb, et tema heaolu ja mugavus on kinkijale olulised.

Sügis-talvel peab igaüks eriti valvsalt ka oma tervise eest hoolitsema, sest hooajalised gripid või külmetused on algaval hooajal sagadased külalised. Miks mitte üllatada koostööpartnerit soojade sokkide või küüslaugupressi ja küüslauguga – need on nipid, millega juba aastaid tagasi külmetusi eemale peletati. Ka muud praktilised ravivõtted ja tervist toetavad tooted on alati oodatud ja leiavad praktilist rakendust (sh sibul, villased tooted, mütsid, sallid jms).

Mida külmemaks ilm läheb, seda rohkem hakatakse nii kodudes kui kontorites teed jooma – kruus koos teesõelaga või termos (ka termostassid) on kerged ja kompaktsed tooted, mis teevad sügisperioodil kingisaaja meele kindlasti heaks. Need on ka meened, mida saab kombineerida näiteks tee või meepurgiga. 

Et aga asju mitte viimasele minutile jätta, siis on sügis firmadele ka õige aeg hakata valmistuma jõuludeks. Septembris tasuks juba hoolikalt mõtlema hakata, millega üllatada oma partnereid selle aasta jõuludel. Kas ehk kontoris praktilist väärtust leidava tootega või hoopis kvaliteetsete šokolaadikompvekkidega, mille karbil on siiras jõulusoov ja firmalogo? Olenemata meenest on mõistlik varuda aega, et koguda ideid ja aegsasti tootmisega algust teha. Nii võid olla kindel, et kvaliteet ja tulemus on sellised, millega jäävad rahule nii kinkija kui kingisaaja.

Kruze tootevalikust leiad kindlasti midagi sobivat ja personaalset igale kliendile, töötajale ja partnerile! Võta ühendust ja leiame üheskoos Sinu ettevõttele parimad lahendused: kruze@kruze.ee.

#kruzedisain #kruze #disain #logo #logoga #reklaamkink #ärimeene #ärikingitus #kingitus #siiditrükk #planeerimine #tampotrükk #reklaammeened #sügis