Logoga tooted

Personaliseeritud kinkekomplekt – uus trend kingimaailmas

Millal oli viimane kord, kui õnnestunud projekti eest oma töötajaid personaalselt tänasid või avaldasid tänu oma koostööpartneritele eduka ühise töö eest? Praegusel ajal, kui toimub vähem sotsialiseerumist ja koosviibimisi, on reklaamkingituste puhul ülioluline personaalne lähenemine!

Hetkel ei puutu me päevast-päeva kokku enam nii paljude inimestega, sest üha enam inimesi töötavad kodunt. Kuidas vaatamata vähesele sotsiaalsele kontaktile siiski rõõmu valmistada nii töötajatele, koostööpartneritele kui klientidele? Kingitusega rõõmu valmistamine on lihtne, kui kingituse iga detail on paigas.

  • Ärikingituste maailmas on väga kiirelt kogumas populaarsust personaliseeritud kinkekomplektid. Tegemist on kingipakkidega, kust võib leida personaliseeritud kontori aksessuaare või muid otstarbekaid esemeid. Näiteks võib kinkekomplekti saajat üllatada nimelise kruusi või joogipudeliga, kõrvaklappide või märkmikuga.
  • Kinkekomplekti sisu saab loomulikult iga ettevõte vastavalt oma soovile valida – võimalusi, kuidas oma ettevõtte logode ja korporatiivsete värvidega muuta pakk ja selle sisu omanäoliseks on lõputult palju!
  • Iga töötaja oleks kindlasti äärmiselt õnnelik, kui saaks kontoris kasutada nimelist pastakat või märkmikku. Loomulikult on sellise kingituse puhul tegemist ka ettevõtte brändimise mõttes ideaalse lahendusega. Kui ettevõtte töötajatel on võimalus äri- või müügikohtumistel näidata või kasutada näiteks ühtset ettevõtte nägu olevat komplekti – kirjutusvahendeid, visiitkaardi vutlarit, pinalit või vihmavarju, siis see paistab silma ning jätab laitmatult ettevõttest tõsiseltvõetava ja professionaalse mulje.
  • Põhjuseid, miks koostööpartnereid, võtmekliente või oma ettevõtte töötajaid tänada leiab alati! Pea meeles, et üllatuseks saadud kingid, mille saamisest pole kingisaajal aimugi, valmistavad alati palju rõõmu, sest panevad kingisaaja end tundma eriliselt. Erilist tänutunnet ja üllatust tunneb kingisaaja  personaliseeritud kingikomplekti saamisel – selline kink valmistab just saajale rõõmu, sest tekitab positiivseid emotsioone ja tunnet, et tema peale on eriliselt mõeldud ning teda hinnatakse ja väärtustatakse.

Ka ettevõttesisest isiklikku ühendust saab luua just isikupärastatud kingitusega. Parim viis, kuidas veelgi enam kingisaajale head meelt teha, on kinkikomplekti nimelise kirja kaasa panemine. Nimeline mõnelauseline kiri tänusõnadega või pikem kirjutis on meeldejääv, heameelt valmistav, ent samas lihtne. Võimaluse korral saada kinkekomplekt kingisaaja kodusele aadressile – see loob veelgi enam isiklikku kontakti ja näitab kingisaaja vastu üles hoolimist. 

Enda ettevõttele sobivate võimalustega tutvumiseks ja parima lahenduse leidmiseks võta ühendust Kruze Disaini kogenud ja abivalmite projektijuhtidega, kes leiavad Sinu ettevõttele parimad lahendused!  
  • Ideaalse ülevaate üha enam populaasust koguvatest korporatiivsetest personaliseeritud kinkepakkidest leiad SIIT videost.  

Kruze Disaini tootevalikust leiad kindlasti sobiva ja personaalse kingituse igale kliendile, töötajale ja koostööpartnerile. Võta meiega ühendust kruze@kruze.ee või broneeri virtuaalkohtumine Kruze müügiesindajaga SIIN ja leiame üheskoos parima lahenduse!

Kruze Disain soovib kinkimise rõõmu ja brändimise tarkust!

#kruzedisain #kruze #disain #logo #kuumpresstrükk #hooldus #tootehooldus #logoga #reklaamkink #ärimeene #ärikingitus #kingitus #planeerimine #reklaammeened #kinkekomplektid #giftset #personaliseeritud #korporatiivkingitused #nimelisedkingitused