Logoga tooted

Öko on loogiline valik!

Ökoloogiline eluviis on viimaste aastatega üha enam populaarsust kogunud. Meie Kruzes teame, et ökoloogiline on loogiline valik! Viimaste aastakümnete harjumused ja hävitav käitumine on paraku jätnud meie planeedile jälje ja selleks, et olukorda parandada, on vajalik meie kõigi ühine pingutus. Meist kõigist sõltub, kui jätkusuutlik on meie planeet! 

Alustasime Kruze ökoloogilise kevadkampaaniaga, et suunata Eesti inimesi tarbima teadlikumalt ja keskkonnasäästlikumalt ning tutvustada ühtlasi Kruze ökoloogiliste toodete laia valikut. Kampaania raames jagatavad kingitused on ökoloogilised või tehtud taaskasutatud materjalidest.
Kuidas kampaanias osaleda? 

Kõik, kes teevad kampaaniaperioodil Kruzest vähemalt 300€ (+km) eest tellimuse, osalevad kampaanias ja saavad endale valida ökoloogilise kingituse, mille Kruze brändib vastavalt teie soovile, näiteks ettevõtte logoga. Mida suurem on tellimus, seda rohkem kingitusi endale valida saab. Kingitust saab valida viie erineva toote seast. 

Millised on kampaania kingitused? 

Ümbertöödeldud polüestrist fliistekk. Fliistekk on pakitud puuvillasesse kotikesse ja on sobilik kasutamiseks nii sise- kui ka välitingimustes. Tekk on 152 cm lai ning 127 cm pikk. Teki valmistamiseks on kasutatud 100% puuvilla ning 100% taaskasutatud polüestrit. See on suurepärane kaaslane kõikjal – näiteks kodukontoris või metsas piknikul!

ÖKO 3-ühes laadimiskaabel. See on teine kampaania kingitus, mille näol on tegemist kompaktse ja sissetõmmatava laadimiskaabliga tüüp C ja kahepoolse pistiku IOS-i ja Android seadmete jaoks. Sissetõmmatava mehhanismi abil saab 100 cm pikkuse lamekaabli igale poole hõlpsasti kaasa võtta, kartmata, et see sassi läheks. Sissetõmmatava kaabli korpus on valmistatud looduslikust bambusest ja ABS-ist.

Bambuskattega joogipudel. Orgaanilise bambuse kattega 320 ml joogipudelit saab endaga kaasa võtta nii kodukontori teise tuppa, jalutuskäigule või autosõidule. Sellel ainulaadsel lekkekindlal vaakum-termospudelil on roostevabast terasest siseseinad. Pudeli abil püsib Su kuum jook soojana kuni 5 tundi ning külm jook jahedana isegi kuni 15 tundi. 

Korgist A5 märkmik pastapliiatsiga. Kõik oma tööasjad saab hoida korrastatud kauni mustade detailidega A5 korgist valmistatud märkmiku abil. Ainulaadne märkmik sisaldab 64 lehte, pastapliiatsit, suurt taskut, telefonitaskut, kahte kaardipesa ja pliiatsi aasa. Märkmiku juures olev pastapliiats on samuti valmistatud korgist ning nisuõlgedest – sellega saab üles kirjutada kõige nutikamad ideed ja leidlikud mõtted! 

Päikesepatareiga töötav akupank. Selline akupank on ideaalseks kaaslaseks pikkadel väljasõitudel, sest lisaks 10 000 mAh laadimise võimalusele juhtmega, saab selle akupangaga oma nutiseadmeid laadida ka juhtmevabalt. Nimelt on akupangal juhtmevaba laadimise ala, mille võimsus on 10W. Juhtmevaba laadimine ühildub kõigi QI-toega seadmetega, nagu uusima põlvkonna Androidi ja Apple toodetega. Akupangal on päikesepaneel koos taskulambi ja karabiinklambriga, mida saab kinnitada igale kotile. Lihtsus ja mugavus koos ühes akupangas!

Kingituses sisaldub ka Kruze poolt toote brändimine – näiteks saad valida kingituseks bambuskattega joogipudeli ning peale trükkida oma ettevõtte logo või muud meelepärast. Küsi lisa Kruze projektijuhtidelt, kes on Sinu tellimuse algusest kuni kingituse kättesaamiseni Sulle toeks ja aitavad Sinu äri mainet luua!

Kruze Disaini kevadkampaaniaga “Öko, loogiline valik” saad tutvuda SIIN. Võta meiega ühendust kruze@kruze.ee või broneeri virtuaalkohtumine Kruze müügiesindajaga SIIN ja leiame üheskoos parima lahenduse!

Kruze Disain soovib ökoloogilisi ja loogilisi valikuid ning rõõmu kevadkampaania kingitustest! Kruze – Sinu äri mainet luues!

#kruzedisain #kruze #disain #logo #kuumpresstrükk #hooldus #tootehooldus #logoga #reklaamkink #ärimeene #ärikingitus #kingitus #planeerimine #reklaammeened #kinkekomplektid #giftset #personaliseeritud #korporatiivkingitused #nimelisedkingitused