Logoga tooted

Hakkame rääkima äripartnerite ja klientide jõulukinkidest!

Septembrikuuga algab uus ärihooaeg ning on igati mõistlik hakata mõtlema aastalõpukinkidele, sest erilahenduste väljamõtlemine, kujundamine, tootmine ja tarne võtavad omajagu aega. Millega tänavu häid koostööpartnereid ja kliente ning oma ustavat meeskonda üllatada?  

Kindlasti on jätkuvalt teemaks jätkusuutlikkusele ja keskkonnahoiule suunatud kingiideed. Samuti on tore toetada reaalse eseme asemel mõnda heategevusorganisatsiooni või korraldada töötajatele ja partneritele tore pidu. Ent väike sümboolne kink näiteks organisatsiooni logoga šokolaadi või erikujundusega uue aasta kalendri näol oleks ikkagi armas mälestus.

Eelkõige on äripartnerile, kliendile ja kolleegile kingituse valimisel oluline arvestada nende huve, väärtusi ja äritegevust. Alljärgnevalt mõned ideed, mida tasub kaaluda.

  1. Kvaliteetne kirjutusvahend

Hea kvaliteediga taaskasutatavast materjalist või näiteks täidetav pastapliiats või tindipliiats on praktiline ning elegantne ja sobib hästi ärikonteksti. Lisaks saab sellele lisada isikupärase puudutuse, näiteks graveeringu saaja nime, hea soovi või kinkija logo.

  1. Mahedad gurmeetooted

Kvaliteetsed ja eksklusiivsed toidu- või joogitooted on alati hinnatud kingitused. See võib hõlmata käsitöölikku šokolaadi, erilist veini või gurmeetooteid, kuid eriti tore oleks, kui kingitus oleks kohalikest ja jätkusuutlikest allikatest, näiteks mahetooted Eestimaa taludest. Hea oleks enne ka veenduda, et kingitus sobiks saaja maitse-eelistustega.

  1. Kell käele, lauale või seinale

Kell on suurepärane praktiline kingitus ning sõltuvalt kingisaaja tööruumist saab valida kas lauakella, seinale kinnitatava kella või hoopis kaekella. Kui teie ja teie partner töötate sageli klientide või töötajatega erinevates ajavööndites, oleks hea leida selline kell, mis näitab mitme linna või riigi kellaaega.

  1. Elamuskingitus

Pakkuge äripartnerile võimalust nautida meeldejäävat elamust, näiteks teatripileteid, kontserdipileteid või spa-paketti koos väikese mälestusesemega. Elamuskingitused pakuvad võimalust lõõgastuda ja nautida kvaliteetaega väljaspool töökeskkonda.

  1. Kaasaskantav kõlar

Kaasaskantav kõlar on korraga nii praktiline kui ka lõbus kingitus. Enamikke selliseid kõlareid saab ühendada mitmesuguste tehnoloogiliste seadmetega, nagu telefonid, muusikamängijad ja arvutid. See tähendab, et kõlarit saab kasutada telefonikohtumisteks või muusikakuulamiseks. Mõned kaasaskantavad kõlarid on ka veekindlad.

  1. Kalender

Kalender on suurepärane kingitus, sest seda saab kujundada vastavalt enda valikule fotodega toodetest, loodusest, meeskonnaüritustest või muudest koosviibimistest. Kalendrisse saab lisada ka oma ettevõttega seotud sündmusi, näiteks suuremaid koosolekuid, töötajate sünnipäevi või tööaastapäevi.

  1. Praktiline sülelaud

Kodukontorit eelistavale partnerile või kliendile tasub kaaluda toreda graveeringuga sülelaua kinkimist, sest sülelauad hõlbustavad rüperaali kasutamist tugitoolis, diivanil või voodil. Sülelaud ei suurenda mitte ainult tööalast tootlikkust mugavas kohas istudes, vaid võib aidata ka vähendada arvuti ülekuumenemise ohtu. 

  1. Personaalne tualett-tarvete kott

Vastupidav, keskkonnasõbralikust materjalist nimeline hügieenitarvete kott on kasulik kingitus neile, kes palju reisivad. 

  1. Soojendusega hiirematt

Soojendusega hiirematt on praktiline kingitus inimesele, kes töötab külmemas keskkonnas või kurdab sõrmede kangestumist pikalt töötades. Soojendusega hiiremattide on tavaliselt USB-juhe, need on kaasaskantavad ja ühilduvad paljude elektroonikaseadmetega. Samuti saate soojendusega hiirematti isikupärastada oma ettevõtte nime või logoga.

  1. Ökoloogilised tooted

Inimesele, kes armastab loodust, valige kingitus, mis on valmistatud looduslikest, biolagunevatest, keskkonnasõbralikest või taaskasutatud materjalidest, näiteks bambusest valmistatud köögitarve või looduslikest kiududest valmistatud riideese, taaskasutatud paberist valmistatud märkmik või veepudel.

Alusta juba täna kingituste planeerimist, sest nii võid kindel olla, et kaup jõuab kohale õigeaegselt, erisoovid saavad täidetud ja jääb ära igasugune viimase hetke paanika. 

Kruze Disain soovib kinkimise rõõmu ja brändimise tarkust! 

Kruze Disain pakub Eesti mitmekesisemat masinaparki äri- ja reklaamkingituste toodete trükiks alates siidi-, tampo- ja digitaalsest trükist kuni kuumpress-, sublimatsioon- ja UV-trüki ning tikkimiseni. Kuna tootmine toimub Eestis kohapeal, on teenus kiire ja paindlik.

#kruzedisain #kruze #disain #logo #kuumpresstrükk #eluviis #bränding #hooldus #tootehooldus #logoga #reklaamkink #ärimeene #ärikingitus #kingitus #planeerimine #reklaammeened #kinkekomplektid #giftset #personaliseeritud #korporatiivkingitused #nimelisedkingitused #kingidkollektiivile #kingitused #tsärgid #koostöö #kingiideed #uusärihooaeg #sügistooted #ärihooaeg #kingidpartneritele