Logoga tooted

10 ägedat ideed töötajate suvepäevadeks

Alanud kevad tähendab seda, et suve alguseni ei ole enam palju jäänud! Ettevõtte suvepäevi planeerides tasub läbi mõelda ka bränditud kingitused töötajatele, nii jääb sündmusest tore mälestus ja praktiline kingitus teenib saajat veel pikka aega. Jagame 10 ägedat ja kasulikku reklaamkingituste ideed, millest Sa ehk varem kuulnudki pole. 

  1. Õuemäng Mölkky

Seltskonnamängud on kahtlemata hea ühistegevus, mida koos tiimiga läbi viia. Seega, miks mitte kinkida ettevõtte logoga mäng, mida saajad veel aastaid kasutada saavad? Mölkky on maailma populaarseim õuemäng ning selle mängimises toimuvad isegi ülemaailmsed meistrivõistlused.

  1. Rätik vahva kirjaga

Rätik on kahtlemata praktiline kingitus, mida saab kasutada suvepäevadel nii saunalinana kui ka hiljem rannas. Lõbus sõnum muudab kingituse meeldejäävaks ja on tõeline pilgupüüdja. Rätikut valides pea kindlasti meeles, et materjal oleks kvaliteetne, sest nii püsib see kasutuses veel pikalt.

  1. Piknikukott

Suvi on ideaalne aeg väljasõitudeks ja piknikuteks: kingi oma töötajale kvaliteetne piknikukott, mis mahutab kõik vajaliku. Plusspunkte teenid, kui valid sellise koti, millel on lisandina veel termoskoti funktsioon, et maitsvad road kauem soojana või hoopis joogid kauem külmana püsiksid.

  1. Ilus pudel

Kvaliteetne joogipudel kestab aastaid, aitab propageerida veejoomist ja on lisaks kõigele muule veel keskkonnasõbralik. Pudelit valides lähtu materjalidest ja vali toode, mis täidab muuhulgas ka termose funktsiooni. Kui tahad kingitust veelgi erilisemaks teha, lase pudelile graveerida töötaja nimi.

  1. Kaasaskantav kõlar

Juhtmevaba kõlar on kahtlemata suviste väljasõitude ja koosviibimiste asendamatu kaaslane. Tavapärase igava kõlari asemel vali toode, mis on valmistatud taaskasutatud materjalidest ning mis täidab ka valgusti rolli. Kirsiks tordil lisa sinna veel ettevõtte logo või vembukas slogan ja võid kindel olla, et sellest saab suveõhtude meeldejäävaim toode!

  1. Grill ja grillitarvikud

Me kõik oleme näinud alumiiniumist kaasaskantavaid grille, mis täidavad küll edukalt oma funktsiooni, kuid ei näe eriti kenad välja. Vali kingituseks hoopis stiilne grillimiseks mõeldud kauss, mida saab mugavalt kaasas kanda, mis näeb hea välja ning lisaks sellele võid kindel olla, et tegutsed looduses ohutult. Alati on heaks kingituseks ka personaliseeritud grillitarvikute kohver, millest iga grillmeister kõik vajaliku leiab.

  1. Kaasaskantav lõunakarp

Keskkonnasäästlikud kingitused on viimastel aastatel kahtlemata palju populaarsust kogunud ning seda ka põhjusega: need näevad kenad välja ja on väga praktilised. Tee oma töötajatele kingituseks bambusest või mõnest muust taaskasutatud materjalist lekkekindel lõunakarp, kuhu saab mugavalt kaasa pakkida pikniku- või rannasnäkid.

  1. Dressipluus

Eestimaa suvi on küll enamasti ilus ja soe, kuid õhtuti võib temperatuurinäit üsna madalale langeda. Kingi töötajatele personaliseeritud soe dressipluus, mida on mõnus jahedatel suveõhtutel peale tõmmata. Kui toode on kvaliteetne ja näeb ka hea välja, leiab see kasutust veel aastaid ja tekitab saajas positiivseid emotsioone.

  1. Latern

Kauni välimusega latern on praktiline kingitus, mis leiab kasutust igal aastaajal. Seda saab kasutada nii suvel välitingimustes kui ka talvisel ajal toas hubase elemendina. Lisa tootele mõni vahva personaliseeritud sõnum või slogan ning võid kindel olla, et kingitus on tõeliselt meeldejääv pilkudepüüdja.

  1. Seljakott

Aina enam eelistavad inimesed käekottide asemel praktilisi seljakotte, millel on olemas nii kaunis välimus kui funktsionaalsus. Praktilisest erinevate taskutega kotist saab töötaja parim kaaslane nii kontoris, reisil kui ka vabal ajal. Personaliseeritud ning bränditud tooteid kandvad töötajad on ettevõttele parim visiitkaart. 

Alusta juba täna kingituste planeerimist, sest nii võid kindel olla, et kaup jõuab kohale õigeaegselt, erisoovid saavad täidetud ja jääb ära igasugune viimase hetke paanika. 

Kruze Disain soovib kinkimise rõõmu ja brändimise tarkust! 

Kruze Disain pakub Eesti mitmekesisemat masinaparki äri- ja reklaamkingituste toodete trükiks alates siidi-, tampo- ja digitaalsest trükist kuni kuumpress-, sublimatsioon- ja UV-trüki ning tikkimiseni. Kuna tootmine toimub Eestis kohapeal, on teenus kiire ja paindlik.

#kruzedisain #kruze #disain #logo #kuumpresstrükk #eluviis #bränding #hooldus #tootehooldus #logoga #reklaamkink #ärimeene #ärikingitus #kingitus #planeerimine #reklaammeened #kinkekomplektid #giftset #personaliseeritud #korporatiivkingitused #nimelisedkingitused #kingidkollektiivile #kingitused #tsärgid #koostöö #kingiideed #uusärihooaeg #sügistooted #ärihooaeg #kingidpartneritele