Logoga tooted

Ärikingituse muudab ideaalseks kvaliteetne teostus

Kvaliteetne logo, illustratsioon või sõnum ärikingitusel muudab selle atraktiivseks ja meeldejäävaks. Seetõttu on väga oluline pöörata tähelepanu ideelahenduse teostusele ja tuleb arvestada, et igale materjalile ei sobi kõik trükid. Kuidas leida trükitehnoloogia, mille tulemus kõige efektsem välja näeks? 

Trükitulemus sõltub loomulikult paljuski ikkagi tootest – reeglina, mida siledam on pind, seda teravam ja ühtlasem jääb trükk. Kindlasti aga tasub enne otsuse tegemist küsida asjatundjatelt nõu ning leida professionaalne disainer ja trükitehnoloog. Kruze Disainil on nii disaini kui ka trükitehnoloogiate vallas enam kui 25 aastat kogemusi, palju õppetunde ja sadu tuhandeid õnnestunud projekte. Oma ala spetsialist oskab selgitada, millist trükki millise materjali puhul valida, et värv tootelt maha ei kuluks või tulemus nadi ei jääks. Lisaks saab nõu erilahenduste puhul, sest ka pealtnäha tavalisest tootest saab näiteks helkurtrüki, kuldse tooni või 360-kraadise trüki abil luua unustamatu kingituse.

Allpool loetleme üles trükitehnoloogiad ehk anname nõu, milline trükk on ideaalne millise toote puhul. Ja pidage meeles, et ärikink võiks olla enamat kui pelgalt logo – tore sõnum, vahva soov või asjakohane vanasõna on kindlasti efektsem lahendus!

Siiditrükk võimaldab trükkida paljudele erinevatele toodetele ja materjalidele. Värvikiht on väga hea katvusega, tulemus on vastupidav ja kulumiskindel. Siiditrükk sobib rõivastele ja muudele tekstiiltoodetele nagu t-särgid, dressipluusid, joped, kotid ning vihmavarjud, aga ka paberile ning kõvapinnalistele toodetele, näiteks mappidele, karpidele, märkmikele. Siiditrükki saab edukalt teha ka kõvapinnalistele silindrikujulistele esemetele alates kruusidest ja klaasidest kuni pastapliiatsiteni.

Tampotrükk on parim viis kujunduse kandmiseks ümara, nõgusa või ebakorrapärase kujuga toodetele, kusjuures võimaldab trükkida väga peeneid jooni ja detailseid kujutisi. Maksimaalse trükipinna mõõt sõltub trükitava eseme kujust ja trükiplaadi mõõdust: tasapinnalistele esemetele saab trükkida maksimaalselt 70×70 mm, aga silindrikujuliste toodete puhul on reeglina suurim võimalik trükilaius pool toote läbimõõdust. Tampotrükki tehakse enamasti kõvapinnalistele toodetele nagu kirjutusvahendid, võtmehoidjad, termosed, kruusid, vaasid, mapid, mälupulgad jn

Digitaalse ehk DTG-printimise käigus trükitakse digitaalne kujutis otse tekstiiltootele, mille kanga koostis on 100% puuvill või puuvill kuni 50%-lise polüestri või elastaani sisaldusega, nagu t-särgid, pusad, dressipluusid, kotid, rätikud jne. Trükk on pesukindel. See protsess võimaldab printida kõrgekvaliteedilise täisvärvilise kujutise kangale trükiraame valmistamata, mis teeb soodsamaks ning kiiremaks väikeste partiide valmistamise.

Kuumpresstrükk on samuti suurepärane meetod logode kandmiseks rõivastele ja muudele tekstiiltoodetele, eriti väiksemate koguste puhul, kuna puudub keerukas ja kallis ettevalmistusprotsess. Kujutis kuumutatakse kangale pressi abil ning samal meetodil tehakse ka helkurtrükki. Kuumpresstrükki saab teha paljudele tekstiiltoodetele, näiteks jopedele, t-särkidele, dressipluusidele, mütsidele, kottidele. Materjali ainus eeldus on, et see kannataks kuumutamist. 

Sublimatsioontrükis ei kanta kujutist toote pinnale, vaid materjali sisse, nii et käega katsudes ei ole võimalik vahet teha trükiga ja ilma trükita pinna vahel. See tagab trüki hea püsivuse – trükk ei kulu maha, värvikiht ei vähenda kanga hingavust ja venib koos tootega, ilma et hakkaks pragunema. Sublimatsioontrükki saab teha rõivastele ja muudele tekstiiltoodetele, mille kangas sisaldab vähemalt 70% polüestrit ja kõvapinnalistele toodetele nagu kruusid, termoskruusid, pusled ja kohvrilipikud, mille pind on kaetud spetsiaalse kihiga.

UV360 trükk sobib ideaalselt sujuvate gradientide ja elutruude kujutiste loomiseks silindrilistel objektidel, millele teised printimistehnoloogiad ligilähedalegi ei jõua. 360 trükkimise abil saab printida nii silindrilistele ja koonustele toodetele, olgu need metallist, klaasist, paberist, puidust või plastist. Lisaks on trükk madalate tootmiskuludega.

Kvaliteetne logo ja illustreeriv sõnum suurendavad kingituse atraktiivsust, ent see on siiski vaid üks osa kingitusest. Sama oluline on valida praktiline ja sobiv kingitus, mis vastab saaja vajadustele ja huvidele. Mõlemal puhul aitab Kruze Disain.

Kruze Disain soovib kinkimise rõõmu ja brändimise tarkust! 

Kruze Disain pakub Eesti mitmekesisemat masinaparki äri- ja reklaamkingituste toodete trükiks alates siidi-, tampo- ja digitaalsest trükist kuni kuumpress-, sublimatsioon- ja UV-trüki ning tikkimiseni. Kuna tootmine toimub Eestis kohapeal, on teenus kiire ja paindlik.

#kruzedisain #kruze #disain #logo #kuumpresstrükk #eluviis #bränding #hooldus #tootehooldus #logoga #reklaamkink #ärimeene #ärikingitus #kingitus #planeerimine #reklaammeened #kinkekomplektid #giftset #personaliseeritud #korporatiivkingitused #nimelisedkingitused #kingidkollektiivile #kingitused #tsärgid #koostöö #kingiideed #uusärihooaeg #sügistooted #ärihooaeg #kingidpartneritele