Logoga tooted

Trendid reklaamkingituste maailmas

Elame maailmas, kus kõik on pidevas muutumises ja oleme alalõpmata tunnistajaks mõne uue trendi või idee sünnile, seda ka reklaamkingituste maailmas.

Selles kirjus informatsiooni ülekülluses ja trendide vahel orienteerudes võib tunduda keeruline leida head toodet, mida oma ettevõtte reklaamkingituseks planeerida. Siinkohal tuleme appi meie: oleme inspiratsiooniks kogunud kokku mõned põnevad suunad ja trendid, kuhu ärikingituste maailm liikumas on.

Juhtmevabad tooted

Tehnoloogiast ja selle arengust ei saa üle ega ümber ja meeldib see meile või mitte, tehnoloogia saab tegelikult enda ettevõtte kasuks töötama panna. Just selle valdkonna kingitused võivad olla väga praktilised ja kiire elustiiliga inimese parimaks abivahendiks on ennekõike juhtmevabad tooted. Olgu selleks siis ettevõtte logoga akupank, juhtmevabad kõrvaklapid või juhtmevaba laadimisalus telefonile ja muudele vidinatele. Valides kingituseks toote, mis on ühtaegu nii praktiline kui ka innovatiivne, saab tagada, et see leiab kasutust ja kingitegija püsib pidevalt meeles.

NFC tagiga tooted

Samal lainel ka jätkame. Viimasel ajal on palju populaarsust kogunud eriliste sõnumitega kingitused ja nende kingitustele lisamine mitte tavalisel moel, vaid läbi NFC-tagi. NFC ehk lähiväljaside on populaarne juhtmevaba tehnoloogia, mis võimaldab edastada andmeid kahe teineteise vahetus läheduses asuva seadme vahel. Tootele lisatakse NFC tag kas kleebisena või trükitakse see sinna. Mis selle eriliseks teeb, on see, et sõnumi sisu on võimalik läbi aja muuta. Selline lahendus annab tootele lisaväärtuse ja on meeldejääv ja uudne. NFC tagi saab lisada pea kõigele, ent populaarseimad lahendused on trükis pastakatel, visiitkaartidel, joogipudelitel ja plakatitel.

Keskkonnasõbralikud tooted

Aastal 2023 ei saa me üle ega ümber keskkonnasõbralikest kingitustest, oleme aina enam taipamas inimkonna mõju planeedile ja seetõttu on jätkusuutlikud tooted väga vajalikud. Tarbijad otsivad tänapäeval enamat kui lihtsalt kvaliteetseid tooteid ja teenuseid. Nad otsivad kaubamärke, mis vastaksid nende isiklikele väärtustele. Seega ei aita keskkonnasõbraliku reklaamkauba kinkimine mitte ainult näidata teie ettevõtte eetikat, vaid muudab teid ka usaldusväärsemaks ja seeläbi meeldivamaks. Vägagi teretulnud on loodussõbralikest ja ümbertöödeldud materjalidest tooted, näiteks bambusest toidukarbid, joogipudelid, joogikõrred jms. Jätkuvalt on populaarsed ka kaasaskantavad termosed, et vähendada ühekordsete nõude hulka. 

Kodumaised tooted

Põhjuseid, miks eestimaiseid tooteid eelistada, on mitmeid. Lisaks sellele, et toetad kohalikke tegijaid, on võimalik ka aina kasvavatelt transpordikuludelt kokku hoida. Siin kategoorias on jätkuvalt populaarsed personaliseeritud kinkekarbid, käsitööõlled, puidust lõikelauad ja villased tooted.

Läbimõeldud disain, praktilisus ja ettevõtte väärtustega ühtimine on võtmetegurid, mida tasub ettevõtte reklaamkingitust planeerides silmas pidada. Reklaamtooteid on turul äärmiselt palju ja kui valik silme eest kirjuks võtab või jääd hätta sobiva trükitehnoloogia valimisega, võta ühendust meie kogenud müügiesindajaga, kes aitab valida just Sinu ettevõtte jaoks parima lahenduse. Tutvu ka Kruze laia tootevalikuga, mille hulgast leiab sobiva kingituse igaüks.

Kruze Disain soovib kinkimise rõõmu ja brändimise tarkust! 

Kruze Disain pakub Eesti mitmekesisemat masinaparki äri- ja reklaamkingituste toodete trükiks alates siidi-, tampo- ja digitaalsest trükist kuni kuumpress-, sublimatsioon- ja UV-trüki ning tikkimiseni. Kuna tootmine toimub Eestis kohapeal, on teenus kiire ja paindlik.

#kruzedisain #kruze #disain #logo #kuumpresstrükk #eluviis #bränding #hooldus #tootehooldus #logoga #reklaamkink #ärimeene #ärikingitus #kingitus #planeerimine #reklaammeened #kinkekomplektid #giftset #personaliseeritud #korporatiivkingitused #nimelisedkingitused #kingidkollektiivile #kingitused #tsärgid #koostöö #kingiideed #uusärihooaeg #sügistooted #ärihooaeg #kingidpartneritele

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga