Kruze Disain OÜ privaatsuspoliitika

Privaatsuspoliitika tingimusi on uuendatud viimati mai 2020.

Kruze Disain OÜ austab oma klientide õigusi privaatsusele ja kinnitame, et peame kinni järgmistest isikuandmete töötlemise ja säilitamise põhimõtetest.

Kinnitame, et töötleme ja säilitame teie isikuandmeid vastavalt seaduslikele nõuetele.

Kruze Disain OÜ (Puuvilla 19, Tallinn, 10314. Registrikood: 10453234) haldab www.kruze.ee veebisaiti, pakkudes kõigile veebilehe külastajatele turvalist veebikogemust.

Ülevaade meie põhimõtetest isikuandmete kogumisel ja säilitamisel

1. GDPR

Kinnitame, et meie igapäevane andmekogumise ja säilitamise praktika on kooskõlas andmekaitse üldregulatsiooniga (GDPR – General Data Protection Regulation). Isikuandmete töötlemisel järgime Eesti ja Euroopa Liidu õigusakte.

2. Isikuandmete kogumine

Kui külastate meie veebisaite, kogume teie kohta teatud andmeid.

  • Kogume kõigi külastajate käitumise kohta anonüümselt teavet kasutajakogemuse parandamise eesmärgil.
  • Me ei kogu isiklikke andmeid automaatselt ilma veebikülastajatelt selleks nõusolekut küsimata. Veebikülastajad edastavad meile isiklikku teavet vabatahtlikult (näiteks liitudes uudiskirjaga või saates kodulehel päringu läbi päringuvormi või kontaktivormi).

Isikuandmeid kogutakse ja säilitatakse ainult seaduslikuks kasutamiseks.

Andmete kogumine võib toimuda meie veebisaidi kaudu (täites kontaktivormi/päringuvormi), e-posti teel, telefoni teel, koosolekul, kohtumistel või üritusel (visiitkaarte vahetades), pöördudes meie poole isiklikult.

3. Kruze Disain OÜ võib küsida teilt järgnevaid andmeid:
  • Teie isikuandmed: nimi, e-mail, telefoninumber, kui tarvis siis ka postiaadress;
  • Teie ettevõttega seotud andmeid: nimi, registrikood, KMKR nr, postiaadress jt avalikud andmed;
  • Lisaks sellele kasutame me automaatseid andmekogumisvahendeid, sealhulgas küpsiseid, piksleid ja muid jälgimisvahendeid, et optimeerida meie kodulehe kasutajakogemust ja pakkuda klientidele paremaid teenuseid. Teie veebilehe kasutamisega seotud andmeid kogume läbi Google Analytics’i (küpsised, IP aadressid, külastatud lehed). Google Analytics’i kohta leiate rohkem infot siit https://www.google.com/analytics.
4. Isikuandmete töötlemine ja säilitamine

Kogume vaid selliseid andmeid, mis on vajalikud teile teenuse osutamiseks, pakkumiste saatmiseks ja tellimuste täitmiseks (juhul, kui olete selleks soovi avaldanud päringu saatmise või uudiskirjaga liitumisvormi täitmisel). Teie isikuandmeid ei anta kunagi kolmandatele osapooltele (va seadusest tulenevad nõuded).

Teil on igal ajal õigus küsida ligipääsu oma isikuandmetele, need üle vaadata ja paluda oma isikuandmete parandamist ja/või muutmist või et me need jäädavalt kustutaksime. Vastavasisulise soovi avaldamiseks võtke meiega ühendust e-posti teel: kruze@kruze.ee.

Kui olete liitunud meie uudiskirja listiga, saate sellest lahkuda igal hetkel, vajutades uudiskirja jaluses olevale listist lahkumise lingile või kirjutades: kruze@kruze.ee.

Meie andmebaasides olevat teavet pole alati võimalik täielikult eemaldada või muuta (kui meil on seaduslik kohustus seda näiteks teatud aja jooksul säilitada).

Isikuandmete vastutav töötleja on Kruze Disain OÜ (Puuvilla 19, Tallinn, 10314 Harjumaa Eesti). Kinnitame, et anname endast parima kogutud ja salvestatud isikuandmete ja andmete kaitsmiseks ning lekete ja väärkäsitluse vältimiseks.

5. Teised veebilehed

Osad lingid meie veebisaidil võivad teid suunata Kruze.ee veebisaidilt ära. Me ei vastuta teiste veebisaitide privaatsustavade eest ja soovitame alati tutvuda nende privaatsuspoliitika tingimustega. Ehkki oleme hoolikalt valinud ettevõtted, kellega koostööd teeme, ei kontrolli ega vastuta me kolmandate osapoolte, sealhulgas nende veebisaitide privaatsustavade ega sisu eest, (sh äripartnerid, koostööpartnerid, reklaamijad või muud veebisaidid). Kolmandate osapoolte veebisaite külastades vastutate nende saitide privaatsuseeskirjade ja kasutustingimuste ülevaatamise eest.

6. Privaatsuspoliitika muudatused

Kruze Disain OÜ võib privaatsuspoliitika tingimusi muuta ja uuendada igal ajal ning ei ole kohustatud sellest teavitama.

Kinnitame, et töötleme ja säilitame teie andmeid seaduses ette nähtud viisidel. Lisainfo ja küsimuste korral palun võtke ühendust: kruze@kruze.ee