Kruze Disain kevadkampaania “ÖKOloogiline valik!”

Kampaania periood 15.03-15.06.2021

Meie Kruzes teame, et öko on loogiline valik! Osale kevadkampaanias “Ökoloogiline valik” ja vali endale personaliseeritud ökoloogiline kingitus!

Telli Kruzest reklaam- ja ärikingitused oma koostööpartneritele, klientidele või töötajatele vähemalt 300€ (+km) väärtuses* ja vali endale kingitus. Kampaania kingikorvis on Kruze ökoloogilised tooted ning kingituse brändimine vastavalt võitja soovile.

Kruze Disaini kevadkampaania “Ökoloogiline valik” eesmärk on tutvustada klientidele ökoloogiliste toodete laia valikut ja suunata tarbima teadlikumalt ning keskkonnasäästlikumalt. Meist kõigist sõltub, kui jätkusuutlik on meie planeet! Kampaania raames jagatavad kingitused on ökoloogilised või tehtud taaskasutatud materjalidest.

Kuidas kampaanias osaleda?

Vali tooted, vormista tellimus ja võida kingitus!

Kingirõõmu suurendada on lihtne. Mida suurem tellimus, seda rohkem kingitusi endale või oma kolleegidele saad valida!

*Iga 300€ (+km) ost = 1 kingitus. Kui tellimuse suurus on 600€ (+km), siis võidab kampaanias osaleja kaks kingitust – LIHTNE! Kampaania kehtib kuni 15.06.2021.

Tutvu tingimuste ja kingitustega

KAMPAANIA REEGLID

Kampaania korraldajaks OÜ Kruze Disain, registrikood 10453234 ja aadress Puuvilla tn 19, Tallinn.

Kampaanias osalevad kõik era- või ärikliendid (v.a Kruze Disain OÜ toodete ja teenuste edasimüüjad), kes tellivad kampaania perioodil Kruze OÜ kaupu või teenuseid vähemalt 300 € (+km) väärtuses. Iga 300 € (+km) suuruse tellimusega, mida eraisik või ettevõte ühes kuus kampaaniaperioodi jooksul teeb, saadakse kaasa kevadkampaania kingitus. Näiteks, kui tellimuse suurus on 600€ (+km), saab eraisik või ettevõte 2 kingitust või kui tellimus on 900€ (+km), siis juba 3 kingitust jne. Osalemise tingimus on, et tehing on lõpetatud, st tellimus on ostja poolt kinnitatud ja arve tasutud.

VALI ENDA KINGITUS! Kruze kevadkampaanias on võimalik võitjal valida 5 erineva kingituse vahel: 

♻️ ümbertöödeldud polüestrist fliistekk

♻️ 3-ühes kaabel

♻️ bambusest joogipudel

♻️ korgist märkmik pastakaga

♻️ päikesepatareil töötav akupank

KAMPAANIA KORD

Iga vähemalt 300€ tellimusega, saab tellija valida endale meelepärase Kruze kevadkampaania kingituse. Kruze Disain jätab õiguse toodete puudumise korral kinkida kampaanias osalejatele nende väljavalitud auhinna asemel alternatiivne ökoloogiline toode. 

Kampaanias saavad osaleda kõik Kruze Disain OÜ kliendid (al 18. eluaastast), välja arvatud Kruze Disain OÜ, turundusagentuuri Ourpower OÜ töötajad või nende lähisugulased, abikaasad ja elukaaslased ning OÜ Kruze edasimüüjad. Kampaanias näidatud kingitusi ei saa mingil võimalusel välja võtta rahas.

Võitude väljaandmise koht, kord ja lõpptähtaeg
Võitude üleandjaks on Kruze Disain OÜ

Väljastamine toimub ajavahemikus 25.03-30.06.2021 koos tellitud toodetega. Kõikide kampaania ajal tellimuse sooritanud ettevõtete või eraisikutega võtab Kruze müügiesindaja ühendust e-maili teel ning lepitakse kokku kingituse kättesaamine. Kui võitja ei vasta e-kirjale, saadetakse teine meeldetuletus ja/või telefoninumbri olemasolul helistatakse. Kui võitja ei võta kingituse eespool näidatud perioodi vältel vastu, loetakse, et võitja loobub võidust.

Juhul, kui korraldajal ei õnnestu kingituse võitjatega kontakti saada korraldajast mitteolenevatel põhjustel (sh esitatud on valed kontaktandmed), ei vastuta korraldaja kampaanias osaleja kingitusest ilma jäämise eest.

Isikuandmete töötlemise kord 

 • Kampaania käigus esitatud isikuandmed on kaitstud ja OÜ Kruze Disain töötleb neid vastavalt seaduse nõuetele kampaania läbiviimise eesmärgil.
 • Kampaanias osalenud eraklient annab OÜ Kruze Disainile nõusoleku töödelda esitatud andmeid järgnevatel eesmärkidel: 
  • Andmete analüüsimiseks ja andmete kohta kokkuvõtete tegemiseks; 
  • OÜ Kruze Disain poolt kampaaniaga seotud info edastamiseks.  
 • Isikuandmeid ei edastata kolmandatele isikutele või koostööpartneritele.  
 • Kampaanias osalejatel on õigus saada lisainfot OÜ Kruze Disain poolt isikuandmete töötlemise kohta, kui seadus sellist õigust ei piira. 
 • Osalejal on õigus nõuda ebaõigete isikuandmete parandamist.  
 • Osalejal on õigus igal ajal keelata esitatud andmete kasutamine otseturustuseks saates vastava e-mailile aadressile kruze@kruze.ee 
 • Isikuandmete vastutav töötleja on OÜ Kruze Disain, registrikood 10453234 ja aadress Puuvilla tn 19, Tallinn