Kruze Disain kampaania “Veereme edasi!”

Kampaania kestab kuni 31.08.2022.

Telli Kruzest ja VÕIDA elektriline tõukeratas, millega lahedalt edasi veereda! Igal kampaaniakuul läheb loosi üks tõukeratas koos kiivriga.
Telli Kruze Disainist vähemalt 500 € väärtuses* ärikingitusi, reklaammeeneid või firmariideid ja uhiuus Segway elektriline tõukeratas võib saada Sinu omaks!

Võiduvõimalust suurendada on lihtne! Mida suurem on tellimus, seda suurem on võiduvõimalus ehk iga 500 €(+km) ost = 1 hääl loosikorvis. 

* 500 €+km = 1 hääl, 1000 €+km = 2 häält

Võitjad:

Aprill: KB Auto Eesti OÜ

Mai: Pelgumaja OÜ

Juuni: Sihtasutus CR14

Juuli: Maakondlikud Arenduskeskused

August: Viru Noorteakadeemia MTÜ

Kuidas kampaanias osaleda?
Vali tooted, vormista tellimus ja osale loosis!

Tutvu kampaania tingimustega

KAMPAANIA REEGLID

Kampaania korraldajaks OÜ Kruze Disain, registrikood 10453234 ja aadress Puuvilla tn 19, Tallinn. Kampaaniaperiood on 07.04.2022-31.08.2022.

Kampaanias osalevad kõik era- või ärikliendid (väljaarvatud Kruze Disain OÜ toodete ja teenuste edasimüüjad), kes tellivad kampaania perioodil Kruze OÜ kaupu või teenuseid vähemalt 500€+km väärtuses. Kusjuures iga 500 €(+km) suurune tellimus, mida eraisik või ettevõte ühes kuus kampaaniaperioodi jooksul teeb, annab 1 (ühe) hääle võidufondi loosikorvis. See tähendab, et igal tellijal on võimalik saada ühte kalendrikuusse rohkem kui üks hääl loosikorvi, mis tõstab vastavalt tema võidu tõenäosust. Näiteks, kui tellimuse suurus on 1000 €+km, saab eraisik või ettevõte 2 häält või tellimusega 1500 €+km juba 3 häält jne. 

Osalemise tingimus on, et tehing on lõpetatud ehk tellimus on ostja poolt kinnitatud ja arve tasutud.

Kampaania auhinnafond ja loosimine

Kampaania auhind* on elektriline tõukeratas Segway Ninebot Kickscooter E45E:

 • 9-tollised rehvid
 • Isikupärastatav valgustus tõukeratta all
 • Regeneratiivne pidurdamine
 • E-MARK helkurid ees, taga ja külgedel muudavad Su kaasliiklejatele nähtavamaks
 • E-MARK LED tuled ees ja taga
 • LED ekraan ja Bluetooth ühendusvõimalus

* Soovi korral brändime auhinna logo ja/või sõnumiga, lisaks kiiver.

Iga kampaaniakuu alguses, hiljemalt 5. kuupäeval tehakse kokkuvõte möödunud kuu kohta. Eraisiku või ettevõtte poolt perioodi jooksul kogutud hääled summeeritakse ja võitja info avalikustatakse hiljemalt 10. kuupäevaks www.kruze.ee kodulehel.
Kuna igal kuul loositakse üks auhind, siis häälte loendus ja loosimine käib kalendrikuu kaupa, st hääli ei summeerita kogu kampaaniaperioodi peale kokku. Kokku läheb jagamisele 5 (viis) samasugust või samas väärtuses auhinda. 

Kampaanias saavad osaleda kõik Kruze Disain OÜ kliendid (al 18. eluaastast), välja arvatud Kruze Disain OÜ, turunduspartneri Ourpower OÜ töötajad või nende lähisugulased, abikaasad ja elukaaslased. Vastava info avastamisel loositakse uus võitja. Kampaanias näidatud võitusid ei saa mingil võimalusel välja võtta rahas.

Tulemuste selgitamise kord
Tulemuse selgitamiseks koostatakse komisjon, mis koosneb Kruze Disain OÜ ja Ourpower OÜ esindajatest. Iga uue kuu alguses kõik eelneva kuu loosis osalejad ja nende hääled lisatakse ühtsesse andmetulpa andmetöötlusprogrammis Excel, misjärel loositakse auhinna võitja funktsiooni „randbetween“ abil. Mida rohkem hääli on isikul või ettevõttel, seda enam kordi on tema nimi andmetulbas esindatud. Andmete õiglase töötlemise eest vastutav isik on Rene Kruze, OÜ Kruze Disain juhatuse esimees.

Võitude väljaandmise koht, kord ja lõpptähtaeg

 • Võitude üleandjaks on Kruze Disain OÜ. 
 • Väljastamine toimub ajavahemikus 10.05-10.10.2022 Kruze Disain OÜ kontoris.

Võitjale saadetakse info e-kirjaga vastavalt esitatud andmetele, kus pakutakse välja kuupäevade vahemik ja kellaaeg, millal võidule on võimalik Kruze Disain OÜ kontorisse järgi tulla (Puuvilla 19, Tallinn, 10314). Erikokkuleppel on võimalik ka võidu kohaletoimetamine. Kui võitja ei vasta e-kirjale, saadetakse teine meeldetuletus ja/või telefoninumbri olemasolul helistatakse. Kui võitja ei võta auhinda eespool näidatud perioodi vältel vastu, loetakse, et võitja loobub võidust.

Juhul kui korraldajal ei õnnestu auhindade võitjatega kontakti saada korraldajast mitteolenevatel põhjustel (sh esitatud on valed kontaktandmed), ei vastuta korraldaja kampaanias osaleja auhinnast ilma jäämise eest.

Isikuandmete töötlemise kord 

 • Kampaania käigus esitatud isikuandmed on kaitstud ja OÜ Kruze Disain töötleb neid vastavalt seaduse nõuetele kampaania läbiviimise eesmärgil.  
 • Kampaanias osalenud eraklient- ja äriklient annab OÜ Kruze Disainile nõusoleku töödelda esitatud andmeid järgnevatel eesmärkidel: 
  • Andmete analüüsimiseks ja andmete kohta kokkuvõtete tegemiseks; 
  • OÜ Kruze Disain poolt kampaaniaga seotud info edastamiseks.  
 • Isikuandmeid ei edastata kolmandatele isikutele või koostööpartneritele.  
 • Kampaanias osalejatel on õigus saada lisainfot OÜ Kruze Disain poolt isikuandmete töötlemise kohta, kui seadus sellist õigust ei piira. 
 • Osalejal on õigus nõuda ebaõigete isikuandmete parandamist.  
 • Osalejal on õigus igal ajal keelata esitatud andmete kasutamine otseturustuseks saates vastava e-mailile aadressile kruze@kruze.ee.
 • Isikuandmete vastutav töötleja on OÜ Kruze Disain, registrikood 10453234 ja aadress Puuvilla tn 19, Tallinn.