Kruze Disain jõulukampaania “Kingi teistele ja võida endale!”
Osale jõulukampaanias ja võida enda ettevõttele kingitus!
Telli Kruzest jõulukingitused oma koostööpartneritele, klientidele või töötajatele vähemalt 300€ (+km) väärtuses* ja võida enda ettevõttele jõulukink! Iga kuu loosime ühe jõulukingi. Vormista ost! Võidust teatame Sulle iga uue kuu alguses!
Igal kuul saab võitja endale ise kingituse valida! Loosikorvis on rõivaste auruti, tahvelarvuti ja kaasaskantav kõlar – vali sobiv kink enda ettevõttele ise.
SOOVID VÕITA?

Vormista ost! Võidust teatame Sulle iga uue kuu alguses!

Kampaania oktoobri võitja on Credit Union House OÜ, novembri võitja Nordstaff OÜ ja detsembri võitja Stemwood OÜ!

Palju õnne kampaania võitjatele!

Võiduvõimalust suurendada on lihtne!
Mida suurem (€) tellimus, seda suurem võiduvõimalus.
*Iga 300€ + km ost = 1 hääl loosikorvis. Mida suurem tellimus, seda rohkem hääli! Kui tellimuse suurus on 600€ +km, läheb loosikorvi juba 2 häält – LIHTNE!
Kampaania kehtib kuni 31.12.2020

Tutvu tingimustega

KAMPAANIA REEGLID

Kampaania korraldajaks OÜ Kruze Disain, registrikood 10453234 ja aadress Puuvilla tn 19, Tallinn.

Kampaanias osalevad kõik era- või ärikliendid (v.a Kruze Disain OÜ toodete ja teenuste edasimüüjad), kes tellivad kampaania perioodil Kruze OÜ kaupu või teenuseid vähemalt 300.-€+km väärtuses. Kusjuures iga 300.-€ (+km) suurune tellimus, mida eraisik või ettevõte ühes kuus kampaaniaperioodi jooksul teeb, annab 1 (ühe) hääle loosikorvis. St igal tellijal on võimalik saada ühte kalendrikuusse rohkem kui üks hääl loosikorvi, mis tõstab vastavalt tema võidu tõenäosust. Näiteks: kui tellimuse suurus on 600€ +km, saab eraisik või ettevõte 2 häält  või tellimusega 900€ +km juba 3 häält jne. 

Osalemise tingimus on, et tehing on lõpetatud, st tellimus on ostja poolt kinnitatud ja arve  tasutud.

VALI ENDA ETTEVÕTTELE KINGITUS! Kruze Jõulukampaanias on võimalik võitjal valida ettevõttele kingitus kolme auhinna seast.

Kampaania auhinnafond ja loosimine 

Võidufondi väärtus: 219.99 – 249€ x 3 

Väljaantavate auhindade andmed: 

Tahvelarvuti Samsung Galaxy Tab A 10.1 (2019) WiFi + LTE (229,99€) 

Otstarvat leiab tahvelarvuti kindlasti nii kontoris, müügitöös või kasvõi väikepoes. Kaalult kerget tahvelarvutit on lihtne võtta endaga kaasa näiteks kliendikohtumisele.

Galaxy Tab A (2019, 10,1 tolli) tahvelarvutil on selge 10,1-tolline ekraan, millel on 1920 × 1200-piksline uskumatu värviskaala. Saadaval 2 GB RAMi ja 32 GB andmemahuga, lisada saab kuni 512 GB välise microSD-mälukaardi. 

 • Selge 3D-heli paremaks töö tegemiseks
 • Võimsus, mis on valmis saavutama edu
 • Lihtne ja mugav haldamine
 • Järgmise põlvkonna mitmekülgne tahvelarvuti sinu ettevõttele.
 • Õhuke uus lisa, mis sobib sinu ettevõttega.
 • Teravate värvidega ekraan, mis äratab su töö ellu.

Kaasaskantav juhtmevaba kõlar Harman/Kardon Go + Play Mini (249€)

Kvaliteetne kõlar kulub ära igas ettevõttes – olgu tegemist igapäeva raadio kuulamisega või kohtumisel videote presenteerimisega – Harman Kardoni võimas kõlar on töökindel igas olukorras! Harman Kardoni Go + Play Bluetoothiga kõlaris kohtuvad imetlusväärne disain, võimalusterohkus ning kvaliteet. 

 • Laetav aku annab võimaluse muusikat nautida kuni 8 tundi ning läbi USB laadida oma nutitelefoni või tahvelarvutit. 
 • Veelgi parema naudingu saamiseks on võimalik kaks kõlarit omavahel ühendada läbi Harman Kardon Wireless Dual Soundi. 
 • Kõlar on valmistatud vaid parimatest materjalidest – roostevabast terasest käepide ja tugeva struktuuriga võre sobivad stiilselt igasse keskkonda.

Rõivaste auruti Philips ComfortTouch Advanced (219,99€)

Ärimaailmas peab kohtumistel nägema välja viks ja viisakas. Seepärast kulub igasse kontrisse ära rõivaauruti, et igal kohtumisel oleks rõivad laitmatult sirged. ComfortTouch Advanced rõivaaurutiga saavutate tänu ülivõimsale aurule ja uuenduslikule AirStretch tehnoloogiale ühe korraga suurepärase triikimistulemuse. 

 • Õrn imifunktsioon sirgendab kergelt kangast, eemaldades riiet kahjustamata ja imelihtsasti kõik kortsud.
 • Automaatne väljalülitamine
 • Ohutu kõikidele triigitavatele kangastele, põletusjälgede tekkimine on välistatud.
 • Easy Rinse’i katlakivi eemaldamise funktsioon tagab seadme tõhususe aastateks.
 • 5 auruseadistust erinevat tüüpi kangaste töötlemiseks.

Iga järgmise kuu alguses, hiljemalt 1.-5. kuupäeval tehakse kokkuvõte möödunud kuu kohta. Eraisiku või ettevõtte poolt perioodi jooksul kogutud hääled summeeritakse ja võitja info avalikustatakse hiljemalt 10. kuupäevaks www.kruze.ee kodulehel.

Kuna iga kuu loositakse üks auhind, siis häälte loendus ja loosimine käib kalendrikuu kaupa, st hääli ei summeerita kogu kampaaniaperioodi peale kokku. 

Kokku läheb jagamisele 3 (kolm) samasugust või samas väärtuses auhinda.

Kampaanias saavad osaleda kõik Kruze Disain OÜ kliendid (al 18. eluaastast), välja arvatud Kruze Disain OÜ, turundusagentuuri Ourpower OÜ töötajad või nende lähisugulased, abikaasad ja elukaaslased. Vastava info avastamisel loositakse uus võitja.

Kampaanias näidatud võitusid ei saa mingil võimalusel välja võtta rahas.

Tulemuste selgitamise ja avalikustamise aeg, koht ning kord

Tulemuse selgitamiseks koostatakse komisjon, mis koosneb Kruze Disain OÜ ja Ourpower OÜ esindajatest. Iga uue kuu alguses kõik eelneva kuu loosis osalejad ja nende hääled lisatakse ühtsesse andmetulpa andmetöötlusprogrammis Excel, misjärel loositakse auhinna võitja funktsiooni „randbetween“ abil. Mida rohkem hääli on isikul või ettevõttel, seda enam kordi on tema nimi andmetulbas esindatud. Andmete õiglase töötlemise eest vastutav isik on Rene Kruze, OÜ Kruze Disain juhatuse esimees

Võitude väljaandmise koht, kord ja lõpptähtaeg

Võitude üleandjaks on Kruze Disain OÜ

Väljastamine toimub ajavahemikus 10.11-10.01.2020 Kruze Disain OÜ kontoris.

Võitjale saadetakse info e-kirjaga vastavalt esitatud andmetele, kus pakutakse välja kuupäevade vahemik ja kellaaeg, millal võidule on võimalik Kruze Disain OÜ kontorisse järgi tulla (Puuvilla 19, Tallinn, 10314). Erikokkuleppel on võimalik ka võidu kohaletoimetamine. Kui võitja ei vasta e-kirjale, saadetakse teine meeldetuletus ja/või telefoninumbri olemasolul helistatakse. Kui võitja ei võta auhinda eespool näidatud perioodi vältel vastu, loetakse, et võitja loobub võidust.

Juhul kui korraldajal ei õnnestu auhindade võitjatega kontakti saada korraldajast mitteolenevatel põhjustel (sh esitatud on valed kontaktandmed), ei vastuta korraldaja kampaanias osaleja auhinnast ilma jäämise eest.

Isikuandmete töötlemise kord 

 • Kampaania käigus esitatud isikuandmed on kaitstud ja OÜ Kruze Disain töötleb neid vastavalt seaduse nõuetele kampaania läbiviimise eesmärgil.
 • Kampaanias osalenud eraklient annab OÜ Kruze Disainile nõusoleku töödelda esitatud andmeid järgnevatel eesmärkidel: 
  • Andmete analüüsimiseks ja andmete kohta kokkuvõtete tegemiseks; 
  • OÜ Kruze Disain poolt kampaaniaga seotud info edastamiseks.  
 • Isikuandmeid ei edastata kolmandatele isikutele või koostööpartneritele.  
 • Kampaanias osalejatel on õigus saada lisainfot OÜ Kruze Disain poolt isikuandmete töötlemise kohta, kui seadus sellist õigust ei piira. 
 • Osalejal on õigus nõuda ebaõigete isikuandmete parandamist.  
 • Osalejal on õigus igal ajal keelata esitatud andmete kasutamine otseturustuseks saates vastava e-mailile aadressile kruze@kruze.ee 
 • Isikuandmete vastutav töötleja on OÜ Kruze Disain, registrikood 10453234 ja aadress Puuvilla tn 19, Tallinn